Споделена история от Други

Въпрос към Мъжете- относто мъжко приятелство.
Здравейте, искам да споделите колко близки сте с най-добрите приятели. Примерно преди да сте били женени и ангажирани по-колко време на ден сте прекарвали с най-близките ви приятели. Колко често си пишете и по-колко. Колко, често се чувате и по-колко. И след време как се е развило и как поддържате връзка.
Интересно ще ми е колко добри приятели имате.
Били ли сте силно привързан или обсебен от приятел.
Колко често мислите за тях.

Питам това защото се един приятел сме доста близки от сутрин до вечер си пишем, постоянно излизаме заедно и си звънним. Каква е нормалната граница. А аз искам все още и още да прекарваме време заедно.

Мна 22

Коментари

1.   Когато работиш не винаги имаш време и енергия. Иначе мъжкото приятелство е по-силно стига да намериш точните хора. Компания за бира не е равно винаги на дълбоко приятелство, а жена може да ти бъде приятелка само ако ти е роднина или гадже/жена, другите са двулични и говорят зад гърба, плетат интриги.

2.   Вие приятели ли сте или другото?
Приятелите са си приятели, не биха могли да си омръзнат като гаджетата, така че си контактувайте, колкото си искате. И ако си "обсебен" от приятел, трябва да помислиш дали е само приятел :D

П. С. "по-колко" е без тире...

3.   Не можах да разбера въпроса ти за приятелство между мъж и жена ли е или между мъже? Усещам, че гаджето ти ревнува от приятеля ти мъж и се чудиш дали е нормално... ами нормално е. Тези приятелства винаги се провалят защото единия или другия има чуства.

5.   Какво значение има кой какво прави и "по колко"?

6.   Става въпрос за приятелство между двама мъже. И двамата нямаме гаджета.

7.   Мъжкото приятелство е много силно. В древна Гърция истинската любов е била между мъже а жените са били само за разплод. Днес във някой държави изповядващи исляма мъже приятели се държат за ръце което е нещо нормално. в Азербайджан съм чел, че 2 същества от мъжки пол които са от един и същи клан или са близки родственици или дори приятели могат дори да се целуват докато жените им си седят вкъщи и това е нещо нормално. На другия полюс имам един приятел от Швеция който ми е казвал, че като излезеш на кафе във тяхната държава със приятел насаме веднага те мислят за обратен което е голяма глупост сигурно затова западните общества последно време са толкова депресирани и скучни. И аз имам добри приятели със които мога да си говоря на всякакви теми да ми е весело докато със жена приятелка няма как да стане, ако съм със жена тя ще ми бъде гадже, ако искам да бъбря, да пия бира да се веселя - отивам при добри другари. И още нещо пиши във google bromance чети и ще си отговориш сам на много твой въпроси :)