Споделена история от Други

IPhone X реплика
Здравейте!Искам да купя реплика на Айфон 10.Намерих само този: https://www.alo.bg/5178194#highlight=%D0%B0%D0%B9%D1%84%D0%BE%D0%BD x %D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0
Но пише, че обявата ще е валидна още 48 дни.И се чудя дали когато изтечат тези 48 дни повече няма да мога да купя телефона.И пише, че телефонът е с 12 мега пикселова камера, значи все пак снима горе-долу добре?Защото са ми казвали, че камерите на репликите са много лоши и мътни? Моля без критики.

Коментари

1.   Според мен няма смисъл да си купуваш реплика

2.   Ще те посъветвам да не си купуваш реплики защото правят много проблемие и е трудно да се оправяш с тях. По-добре си купи някакъв оригинален телефон за тези пари. Все пак за 300 лв можеш да си купиш хубав телефон.

3.   Само ще ти обесня, какво точно е това.

След 48 дена, върпосният човек, ако не е пордал телефона, просто ще пусне нова обява. Въпросният телефон вероятно струва 200 лева от някой китайски сайт.

Всичко в този телефон е възможно най-евтиното. Камерата ще е ужасна, дисплея ще е ужасен (с гадни цветове - дори и подсветката да е силна, ще те болят очите от него), батерията му ще сдаде много бързо, а работата ще е значително по-бавна, дори и от евтините телефони. Не можеш да вярваш, на това, което ти се казва в обявата, защото вече има няколко лъжи.

4.   Първо айфоните са с най-хубавите камери и второ, не купувай реплики.

5.   Няма български език, няма много функции. Дори и музика безплатно няма без интернет

7.   4 Всъщност най-хубавите са камерите на последния издаден скъп модел телефон, без оглед на марката. Сега е iPhone, след месен е Note, след това е някакво HTC, после Galaxy, после пак iPhone... Ако ми хващаш логиката.

8.   Много жалко ще изглеждаш. По-добре си купи нещо по-джоба ОРИГИНАЛО, защото хората около теб ще забележат, че е реплика и няма да ти е приятно от реакцията им, а и мнението им няма да е хубаво.

9.   Първо се замисли защо според много хора вече е нормално да наричат фалшификата "реплика", пък после се замисли дали трябва да дадеш 300 лева за ефин фалшификат без грам гаранция, който вероятно да те изкара 2-3 месеца преди да престане да работи.