Споделена история от Други

Samsung Galaxy J5 2017
Здравейте, предстои да си купувам Самсунг Галакси J5 (2017). Въпроса ми към тези които са негови притежатели, а и към тези които разбират от телефони : Бърз и добър ли е, става ли за хубавите тежки игри? Мисълта ми е да няма лаг или да забива постоянно, а да си върви като по вода. Телефона е с 8-ядрен процесор 1, 6 Ghz, 2ГБ Рам. Като цяло мненията ви за този модел телефон :)

Коментари

1.   Вземи си айфон 6s! Ще си по - доволен!

2.   На мнение съм, че този модел телефон е наистина хубав. От около 2 години използвам Samsung J3 2016 и съм много доволен. Имах една игра, която беше сравнително тежка и по-обемна като памет. Нямах никакви проблеми. Не забиваше, не се бъгваше, не харчеше и толкова батерия, и интернет съответно. Тази серия 2017 е доста по-ъпдейтнатна от предишната 2016.

3.   Две мои съученички имат този телефон и казват, че не забивал, работел гладко и бързо, за игри е добре, но моето мнение е, че за тези характеристики цената от почти 450 лева р неоправдана. Имаш само 16 гигабайта, от които 5-6 ше са заети от системна памет и системни приложения. Може да погледнеш и телефоните Xiaomi Redmi Note 4X и Huawei P10 Lite, които са с много по-добри характеристики и FULL HD дисплеи, така че да се наслаждаваш по-пълноценно на игрите, но много не ти препоръчвам Шаомито, защото аз го имам и ме е изкарвало от някои игри, предимно от Shadow Fight 2. :( Въпреки тва е супер телефон на супер цена и никога не загрява. Хуауея също е добър, но при някои игри ше ти стърчат грозните му виртуални бутони и ше ти заемат част от екрана и ше та дразнят. Надявам са да съм ти бил полезен.

4.   Аз имам флагманът на Самсунг-64GB вътрешна памег, ирисово сканиране, пръстов отпечатък-доволен съм от него-всичко работи нормално-обаче трябва по няколко пъти дневно да се чисти кеша, оптимизира батерията, охлажда процесора и да се проверява за вируси-има си приложения за целта! За какво ти е нещо, което е вече морално остаряло-сега всеки търси най-новия и разбира се, най-бърз смартфон-маймунки, панди-всичко се играе екстра, и си е наред, само дето рекламите все ми досаждат, но няма как! Телефонът си е екстра-такъв можеш да намериш за под 1000 лева в Интернет-имаш ли ги, поръчваш си го и ти го доставят по Еконт до вас или в офиса-плащаш на куриера и телефонът е твой-иначе в магазините е с 600-700 лева по-скъп! А като ги гледам, хората все с някакви телефони от минали години, но нито един не прилича на моя, все едно е единствен в света! От Виваком го взехме с майка ми на изплащане-за 2 години! Виж повече в сайта на Виваком или посети техен офис! А и когато търсиш телефон, виж най-напред какви характеристики има! По-евтините не са за предпочитане, защото са с по-малка памет, функции и т.н.