Споделена история от Други

Iphone 6s
Мнение за iPhone 6s? Скъп ли е и такива...? Искам ясни отговори. Защо харесвате и защо не харесвате айфоните :)
Моля, историята да се одобри, защото ми трябва мнение за този телефон! Благодаря предварително на всички!

Коментари

1.   Аз ти препоръчвам по-нов модел на айфон не става въпрос за най-новия но можеш да си намериш iphone 7 втора употреба на около половин цена дори по-малко без следи от употреба във фб има една група която постоянно качват айфоти за продажба

2.   3 годишен телефон...
Повече от 400 лева не давай за него, но знай, че на тези години, батерията ще е със сигурност за смяна.

3.   Майка ми беше с 6s преди две години и сега е със iPhone 7 plus и ми казва, че няма кой знае каква разлика! Телефона е бърз и надежден(все пак това е направено от Apple)! За мен и моето семейство Apple са най-добрите всички сме с айфони и айпади и сме изключително доволни! Вземи си iPhone 6s и повярвай ми няма да съжаляваш!

4.   Точно тук ли намери да питаш за мнение?

5.   Айфоните са за гъзари и са предназначени за хора с работа, бизнес глупости и т. н. Имах айфон 6 преди две години. В началото всичко беше окей, но след това.. първо зарядното се развали.. НЯКОЛКО ПЪТИ, после забелязах, че батерията пада доста бързо и режима за пестене на енергия не помага. Също така няма и карта с памет и когато например ти свърши паметта няма какво да правиш. Предната камера ти обръщна снимките огледално. С времето започна и да бъгва. А и този модел 6с който си си харесал е стар, така че ако си го вземеш очаквай само проблеми. На всичкото отгове за 2 години телефона ми отиде над 5 пъти на ремонт.
Единствените неща, които ми харесват в айфона е:
1. Нищо, че предната камера ти обръща огледално снимките, е хубава.
2. Задната камера е доста добра също..
3. Емотиконките ми харесват хаха
4. Самите иконки и като цяло целия външен вид на телефона.

Не се сещам в момента за други хубави неща. Взех си наскоро самсунг галакси ес 8 плюс и просто се преродих. Уникален телефон, няма и един минус. Препоръчвам ти да си вземеш един такъв отколкото айфон.

6.   Дефинирай скъп. За някой 1000 лв. е евтин , за други 200 лв. е скъп. Зависи от къде ще го взимаш. Нови са около 800-900 лв. , което е много за телефон на толкова години. Втора ръка можеш да намериш за под 500.

7.   6s втора ръка 400 лева.. колко да е скъп

8.   Защо ние да ти казваме дали е скъп? Можеш и сам да провериш нали знаеш.

9.   Скъп, некачествен, без музикален чип, без меню на български

10.   Колкото и да хейтват айфоните, реално това са едни от най-добрите телефони. Поне 2-3 години ще работи както е работил в началото, без да забива и тем подобни.

11.   Аз съм авторката. Взех си телефона. Уникален е! Много рядко има бъгове и такива. А прекалено стар ли е? И да, знам, че няма разлика с айфон 7, ама тя спори с мене. Каквато и разлика да има тя е много малка и не от голямо значение