Споделена история от Други

Военно Морски Тюлен
Здравейте! Благодаря на всички, които ще се отзовът на историята ми.
Искам да стана част от военно морските Тюлени на САЩ.
Моля да ми бъде предоставена всякаква информация дали може направо да отида в Американското посолство в София и те да ми помогнат. Сигурен съм, че там най—малкото ще ме пробват. Малко за мен на 16 години съм почти 17. Ходя на фитнес(В добра форма съм, имам издръжливост в бягането и борбата) не употребявам алкохол, цигари или наркотични вещества.
Благодаря на всички още веднъж!

Коментари

1.   Очевидно си гледал много филми, но ще ти кажа:
Армията ( в случая не е точно армията, а NAVY) на САЩ приема на служба само и единствено граждани на съединените щати.
Първо ще ти трябва гражданство. После ще трябва да кандидатстваш и да те приемат в NAVY, което изисква и интелект и език. Чак когато си приет там, можеш след известно време да кандидатстваш за Navy Seals, тоест тюлените. Тестовете са много сериозни, психологични, физически и много други.
Никой никога не може да бъде приет при тюлените без да е бил на служба в Navy преди това, тоест директно.
Ако толкова държиш да служиш в елитна военна част под чужд флаг, френският чуждестранен легион приема всякакви чужденци, но не си мисли, че там е по-лесно. Информирай се в мрежата за него, има и видеоклипове в Тубата.