Споделена история от Други

Какво си пожелавате за новата година?
Кое е най-голямото ви желание, което бихте искали да се сбъдне?

Аз си пожелавам да завърша университета и да намеря равностоен партньор!

Коментари

1.   Да не влизам в този сайт пълен с отрепки.

2.   да получа инсулт

3.   Е какви са тези коментари.. Изумявам се чак.. Освен здраве и любов какво повече да се иска?

4.   Да ми стане 20 см ;)) ииилииии аайде 19 ;)

5.   Тва с равностойният партньор, малко ме озадачи... Написал/а си два реда, ама нека да позная, как стоят нещата.
Добро момиче, висше образование, много притенций, много меркантилност и много грешки в личен план(именно заради тази меркантилност и слепота).

Ако съм прав... Ти пожелавам много успехи през идната година и да ти дойде акъла,както и да си жива и здрава ест...
Що се отнася до въпроса ти... Ами здраве и щастие, то другото само ще дойде, ако ги има тези двете :п.
Лек ден.

6.   Здраве, любов и пари!

7.   На първо място здраве. И да си сбъдна една мечта, но няма да споменавам каква е тя. Надявам се желанията ми да се сбъднат, както и на всички останали хора.

8.   Да си намеря половинка, да стана по-положителна личност и най-важното здраве и семейно благополучие.

9.   O боже, бог чу молитвите ми ... тоест админа ;) но то е същото ;РР

10.   Чувал ли си, номер 2, китайската поговорка: "Внимавай какво си пожелаваш..." Много нескопосан опит за оригиналност - ако си мислиш, че демонстрираш черен хумор, ами не, не ти се получи.

11.   Да разбера най-накрая и аз какво е да изживееш една разтърсваща, споделена любов!

12.   Да се намалят хомофобите

13.   Здраве! Всяка година си го пожелавам, но 2018 ме научи какво е да го нямаш. И спокойствие, защото липсата му ме докара до това положение, в което се намирам. Това са най-искрените ми желания. Ако в бонус си взема изпитите и заверките без проблем, за да си отдъхна най-после, няма да протестирам.

15.   здраве

16.   Семейно щастие!

17.   Да се реализира съдбата ми и да си науча уроците.

Ако това означава беда, нека да е беда и дано имам сили да ги понеса. Ако означава да се случат хубави работи, нека са хубави работи. И в двата случая дано имам мъдростта да науча уроците от тях.

18.   Майка, която е болна от рак, да бъде с мен и тази година. Всичко друго мога да си го купя...

19.   Пожелавам си всички които искат работа за да се издържат, да получат работа.

Всички които искат здраве, да получат здраве.

Всички които искат любов и щастие, да получат любов и щастие.

20.   Иска ми се да се събера с човека, когото обичам.

21.   Да открия пътя си в живота. Аз отдавна съм избрала с какво искам да се занимавам, но всяко мое усилие е напразно. Искам да бъда отдадена на една определена дейност, да я върша със страст, искам да бъда полезна. В момента съм толкова объркана, лъжа най-близките ми, защото знам, че ако разберат, че отново се провалих, ще бъдат страшно разочаровани от мен и нещастни, а в момента аз достатъчно се измъчвам. Само на 20 съм, а смятам, че нямам бъдеще или че е силно замъглено. Просто това си пожелавам - най-сетне да открия верния път към това, което желая и да имам мир. От 3 години търся начини всякакви - всичките греда. Искам да имам мир със себе си. Едно спокойно лято. Една спокойна останала част от годината, в която знам, че съм на правилния път. Да полагам много усилия, но да знам, че има за какво.

22.   Здраве, щастие и късмет си пожелавам!

Планувам да изкарам TELC C1.

23.   Откакто разбрах, че само с пожелания не стават нещата, спрях да си пожелавам за новата година. Когато хвана златната рибка, тогава ще си пожелавам. Проблем ще е ограничението от три желания, но предполагам едното ще е безсмъртие (защото не вярвам задгробния живот), другото здраве, и третото вечна младост. И понеже по някое време ще изуча всико интересно, което ми се учи, и ще съм отегчен от всичко, остатъка от вечността си ще я прекарам в подпомагане на околните.

24.   Пожелавам си да забременея и да имам дете - най-голямата ми мечта, която все не се сбъдва.

25.   здраве, щастие и успехи в училище

27.   Като гледам гласуването на коментар1, оставам с впечатлението, че тук се е събрал каймакът на обществото..

Какво си пожелавам аз ли? Ами естествено, че здраве - другото е просто работа :)

28.   Пожелавам си да чукам жената на съседа и той да не разбере.

29.   Пожелавам си единствено здраве за мен и за всички останали. Ако хвана златната рибка, нова ще са трите ми желания - здраве, здраве, здраве.

30.   Ми повече парички най-вече, и да си направя всичките пътувания с влака, които съм си наумил-защото именно това ме прави щастлив, и поне за ден се откъсвам от сивото отвратително ежедневие...Няколко дена в годината да го правиш, си е направо полезно, за самия тебе персонално, като бягаш за малко от рутината!...Затуй и първо си пожелах повечко кинти да има, пък здравето и късмета-те се знаят! И все пак трябва и малко късмет, без него не може!...

31.   Да се махна от Булгаристан. Няма щастие тук.

32.   Пожелавам си ЗДРАВЕ. Защото както каза номер 13, 2018 година ми показа какво е да го нямаш. И то изведнъж. Всичко бих дала да съм човека от преди няколко месеца, пък било то без достатъчно пари, любов и т. н. Всичко, ама всичко се постига и купува, ако си добре. Жалко е, че понякога се осъзнава напълно по трудния начин. Пожелавам на всички ви здраве и късмет. Обичайте се и бъдете щастливи с това, което имате.

34.   Пожелавам си мъж, който да ме обича от цялото си сърце.

35.   Номер 21, пожелавам ти го от сърце. Аз бях като теб и до известна степен още съм. Знаех какво искам да правя, но все греди, е накрая получих желаната работа, но само по заместване, затова написах, че до известна степен не съм още реализирана. Мога да ти кажа, че с упоритост всичко става. Ориентираните хора следват призванието си и това е, получава се с много труд.

А за новата година си пожелавам да имам детенце.