Споделена история от Други

Имам съмнения, че съм бременна!
Здравейте! Преди доста време решихме да правим с приятеля ми секс, но без предпазни средства и то два пъти един след друг(знам не беше правилно). Аз доста се притесних обаче, защото всякакви гафове стават и почти на 48-ия час пих Ескапеле и вече пети месец цикълът ми е краткотраен и розовее, мисля че това е от хапчето, но скоро ще ходя на гинеколог, за да се уверя, че всичко е наред и е от това. От няколко дни имам туптене в корема и това вече ме притеснява много. Нямах симптоми да съм бременна, нито имам коремче, но при всеки е различно. Постоянно виждам и чувам неща свързани с това сякаш съдбата иска да ми каже, че наистина е това което си мисля, но понякога просто си мисля, че от притеснение си вкарвам дилми в главата.
Моля ви кажете ми, възможно ли е да съм бременна.
Ж20

Коментари

1.   Може да си чула коремната аорта. Може тест да направиш. Може би така си внушаваш.

3.   Имa едно невероятно революционно изобретение, може би ще те шокирa! Тест зa бременност се нaричa, стувa от 1 до 7-8 лв. и ще отговори нa въпросите ти.

5.   Ако си си правила тест и е ОТРИЦАТЕЛЕН - споко не си бременна, те са точни. (Над 99процента). За всеки случай друг път ползвай гума, за да намалеят подобни запитвания в сайта. Някои като мен искат да забременеят и не могат, а други пият на 2 месеца Ескапел защото не знаят как да водят полов живот! Не е честно!!

6.   Ти за тестове не си ли чувала? Отиваш в аптеката, купуваш си тест и го правиш, най-добре сутрин. Ако наистина си вече в 5 месец няма как да не разбереш. А можеш да идеш и на лекар за още по-сигурно.

7.   Стига де, и за това нова тема???
Купи си един тест или пет. Струват 3 лв. и разбери сама.
Как може 5 месеца да имаш дилеми и сега да ид ш на гинеколог и дори тест не си направила? Проста, проста та дрънка.

8.   От авторката: след като качих темата се сетих, че съм пропуснала да ви кажа, че всъщност си направих тест, който е птрицателен, но въпреки всичко на мен ми е притеснено.