Споделена история от Други

Вайбъра дълго време да ми показва, че съм онлайн
Може ли вайбър по някакъв начин да ме показва с часове че съм онлайн, без да пиша или да говоря? Просто да ме показва за другите потребители че съм онлайн? На компютър например ако е инсталиран вайбър или как? Има ли такъв начин с часове да ме виждат че съм онлайн без да пиша или говоря по вайбър? Искам да ме виждат останалите че съм дълго онлайн. Как да го постигна това, без да пиша или говоря на вайбър?Примерно три часа или два часа поредни да съм онлайн, не винаги и абсолютно постоянно. Да речем от 14 ч до 16 ч да съм онлайн без да пиша и говоря и после пак да съм преди Х минути

Коментари

1.   Няма как.

2.   Ако искаш още 5 пъти си задай въпроса. Може да има по-добър ефект...

3.   От Автора: има ли значение дали си с айфон или андроид дали като е отворен вайбъра без да пишеш да те дава за другите онлайн? Защото аз съм с андроид и вайбъра ми е отворен, но не пиша и като погледна след пет минути от друг телефон ми дава че съм бил във вайбър преди 5 мин, а не онлайн, въпреки че вайбъра ми е отворен на телефона и интернета ми е включен.

4.   Казаха ми, че на айфон, ако отвориш вайбъра и интернета ти е включен и го оставиш така вайбъра отворен без да пишеш и говориш по него, ще те дава, че си онлайн за потребителите които ти виждат статуса, като оставиш телефона настрани. Не знам до колко е вярно, но нека друг каже, който има айфон, аз съм с андроид. Кажете това вярно ли е.

5.   Това пр айфоните е бъг понякога го има при андройд. Умишлено няма как да стане!