Споделена история от Други

Страх ме е от друг мъж
Здравейте, студент съм на 21 години и имам приятелка на същата възраст. От около месец в компанията, в коята излизаме дойде мъж на 27 години. От както е дошъл всеки път води разговори с моята приятелка на всякакви теми и непрекъснато, дали ще сме на заведение някъде или сме излезнали някъде да разнообразим, има и близост между тях, която вече много почва да ме нервира. И от ден на ден все повече започвам да си мисля, че се харесват. Ч есто гояори с подигравка към мен. Просто не знам какво да направя, като той дойде все едно не сме заедно с приятелката ми. Проблема е в това, че не знам какво да направя. Искам да се опитам по някакъв начин да го накарам да се отдръпне от нея, да му стане ясно, че тя си има приятел най-накрая. Въпроса е в това, че съм 1. 65 и тежа не повече от 55кг. А той е висок и грубоват мъж - към 1. 90 и доста тежък и набит. Само като му видя дланите - целите във вени, мазоли и засъхнала кръв си представям как ме сграбчва с тях и ме излага пред всички. Непрекъснато се хвали как може да повдигне десетки килограми. От малък ме е страх от конфликти и не желая да стига до нищо такова, просто не знам какво ще правя ако се стигне до там, ако говоря с него и ме набие. Какъв мъж съм ако не мога да защитя даже себе си...

Коментари

2.   Виж сега, тя приятелката ти ако си пада по него, е безмислено да му казваш каквото и да било. По-скоро го обсъди с нея. И ако толкова го харесва, няма смисъл да се буташ там. Просто няма какво да направиш. Друг е въпроса, че приятелката ти не ми изглежда много читава, щом постъпва така и може би не си аслужава да си губиш времето с такава.

3.   Явно ходи по цял ден на фитнес ама това не е фактор при боя повярвай ми.

4.   Съгласен съм с номер 1. Ако тя си заслужава, сама ще се сети, че е с теб и това и държание е подигравателно. Няма за какво да му се плашиш на тоя. Най-добре седнете двамата с приятелката си и и кажи как се чувстваш. От какво те е срам?! Жената е създадена да вгорчава живота на мъжа. Ако се подиграе с чувствата ти сега е още по добре от колкото когато ти се нагласиш за съвместен живот, семейство, деца. Тогава ако стане ще е страшно по-тежко от сега. Вярно е ! Има изключения, но са едва 10%. Седнете и си изяснете намеренията колкото и да не ти се иска да я загубиш. В пъти по-добре е от колкото да я следиш и дебнеш с кого и кога ще си легне. Много жени използват секса за облаги и знаят как да манипулират с това. Вдигай гарда и си пии "пишкобола"! Не останаха "Хора" които заслужават добро отношение.

5.   Хване ли те страх - загубен си.
Вярно че не можеш да го биеш. Ама тая работа важи за животински свят. На хората най-мощното оръже е мозъкът им. Ако не беше така, щяхме да сме подчинени на слоновете и бизоните, а нямаше да ги изтребваме. :D Все пак имай на ум, че тоя не е бизон, а човек с мозък и с 6 години повече натрупани знания и опит.

Ти и на 40 г. да станеш, ако нямаш цел и ясна идея кой си, в какво си добър и можеш да станеш добър, с какво си полезен на света и на тази ти приятелка или на следващата... пак ще те сдухва всеки 18 годишен целеустремен човечец, с елементарни постижения (спортни, бизнес, научни, сексуални) и амбиции за повече. Не е важна жена ти в случая, а ти как се развиваш.

6.   Питай приятелката си не смята ли, че те унижава с държанието си и дали държи да сте заедно. Явно предпочита да е с тоя боклук. А оня нагло се гаври с теб.

7.   Това се случва често. В повечето случаи хората на твоето място се изнервят и гледат да прикарат момичето по близо до тях. Забележи само как всеки гледа да паркира приятелката си до стената, така, че да не говори с никого или в друг случай до момиче, но не и до момче. Аз мисля, че трябва да поговориш с приятелката си да стои до тебе по-близо. Някои правят контра атака-на твоето място почват да си общуват с някое момиче на масата, за да подсетят ако ме разбираш.
Сега ще разбереш колко е читава приятелката ти. Успех приятел!

8.   7, абе стигне ли се до такива детински номера, заеби тая връзка. Ако двамата наистина искат да са заедно, просто няма да се стига до подобни ситуации. Почнат ли се курвенските номера - мерси за връзката. Ако с мен някоя жена се държи така, изобщо няма да се занимавам да я тикам по ъглите и подобни глупости, ами направо я заебавам и да се оправя, дори и обяснение няма да и дам. Аз не мога да съм до нея 24 часа. Тя ако си го е наумила, винаги ще намери начин да се изчука с някого. Така че това с ъглите и отмъщаването, го заеби. Не виждам смисъл да си губя времето с някоя парантия зорлям да я крия по ъглите.