Споделена история от Други

Военна Игра
Здравейте. От скоро ми се играе игра, в която да можеш да си правиш армия, да си произвеждаш бронирани машини и самолети, но не мога да намеря и не се сещам за такава. Много ми се играе подобна игра. Бихте ли ми предложили някакви заглавия? Само да не е Company of Heroes и Man of War, че в тях не можеш да си правиш самолети, пък и бройката на бронираните машини е ограничена.
Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Command and Conquer Generals? Малко е стара, но пък може да правиш всякакви единици. :)

2.   Тази е добра

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&biw=1366&bih=654&tbm=isch&sa=1&ei=U1unXNXUKsvUwQLNpYHIBw&q=war games game porn&oq=war games game porn&gs_l=img.3...13304.16871..17035...2.0..0.172.2536.0j21......1....1..gws-wiz-img.......35i39j0j0i67j0i30j0i10i30j0i19j0i5i30i19j0i8i30i19j0i30i19.-y3wJoZiv3Y#imgdii=Xw5Z1upzkth_cM:&imgrc=TopUFPpHeTaY7M:

3.   играй call of duty, много е зарибяваща

4.   Toy Defense 2

Малка интересна и Зарибяваща!

https://www. myplaycity. com/toy_defense_2/

5.   Преди хора с такива желания ставаха политици, като видим на югоизток от България май още си е същото....

6.   Bgmafia онлайн игра, събирате се банда и играете!

7.   Номер 2, защо ли модераторите позволяват да се публикуват толкова малоумни коментари като твоя? Попитах за игра!!!
От автора

8.   supreme commander

9.   Empire Earth 1 да стара е, да графиката е дроб. Но човече играя си я все още от 10 години.

10.   Вади StarCraft-BroodWar от миналият век и не се занимавай със съвременните бози. За мене това е най-успешната стратегическа игра правена някога. А от онлайн игрите най-яката е Bomber at war 2