Споделена история от Други

Отговори
Здравейте! Искам да попитам някой знае ли защо публикуват глупави истории, които са писани над 1 000 000 пъти и са едни и същи, а сериозните не ги одобряват? На мен ми омръзна да чета едно и също всеки път. На Вас не Ви ли омръзна? И ще видя как тази тема няма да бъде публикувана, защото истината боли и ще се засегнат модераторите.

Коментари

1.   Много хора имат подобни проблеми и е нормално историите да си приличат.
За един даден проблем може да е глупав, но за автора не е така.

2.   И на мен са ми противни много простотии в този сайт, но на 100 има по някоя полезна и затова продължавам да го чета. Някои раздели изобщо не ги отварям, онези тъпите-сикиджийските, там е пълно с простотия писана от комплексари. В "Други" по се срещат интересни теми, също в раздел Семейство, в Здраве и някои други, но и там има простотия. Явно някои отворковци, или имат много свободно време, или им плащат да пишат провокативни теми, но взех бързо да ги разпознавам, и даже не им чета темите, веднага ги затварям. С простотията не можеш да се бориш, но можеш напълно да я изолираш, само така ще се отървем от нея. Глупаците се кефят, когато им обръщаш внимание, това не го правете!

3.   Да, омръзна ми. Особено тези, които се пишат през 2 седмици. А най-много се нервя на тези, които очевидно са фалшиви. Обръщам се към редакторите - защо публикувате такива истории, които вече са публикувани и имат коментари или са очевидно фалшиви? Очаквам отговор

4.   Браво на Вас! Публикувахте я. Радвам се за това и се извинявам за думите, които ползвах. Моля Ви публикувайте историите, които наистина имат смисъл. Не губете времето на хората да четат нещо, което е безсмислено или измислено. Публикувайте повечето дори и да си повтарят. Знам, че сега си противореча, но искам всеки човек да има право на съвет. Приятен ден!

5.   Аз също си задавам често този въпрос. Дори си мисля, че едни и същи автори пускат една и съща тема по няколко пъти, защото не са получили достатъчно или нужните им отговори.
И друго хората не четат, това е труд, а те са мързеливи!

6.   Пич, глупави хора, глупави истории, повтарящи се щото не четат. Мен пък ми омръзна такива "умници" като теб постоянно да плюят по сайта и по модераторите, сякаш те определят какво ще има тук. Това е просто платформа която хората използват да покажат какво ги вълнува. За добро или лошо наистина показват какво представляват... Дори и ти, като още 50 подобни теми, вместо наистина да си промяната която търсиш, не правиш нищо друго освен да хленчиш...

7.   Аз искам да попитам редакторите, съвсем искрено без да обидя защо темите и коментарите стоят с дни? Питам, защото 1. съм любопитна и 2. Доста често има теми, които изискват отговор до ден два но се получават доста по-късно.

8.   Аз зная защо публикуват толкова много глупави истории и то от една и съща авторка. Тази авторка е публикувала стотици истории, от глупави по-глупави е неплатена в екипа на този сайт. Тя им се е натрапила и щом не иска да бъде платена, сайта на драго сърце я приема. Беше казала някъде, че щом няма регистрация т. е. щом е анонимно това много я устройва. Дали и са правото да публикува всичко каквото и хрумне в главата и ето какъв е резултата-безброй глупави истории. Самия сайт не е на качествено ниво. Ако бяха качевствен сайт щяха да си спазват собствените правила:
2. Хейтъри не се толерират
3. Обидните квалификации не са аргумент
Точно тези две правила сайта ги е нарушава постоянно.
Какво ще кажете, точно тази авторка на глупавите истории вече в своята 63-та година каква омраза проявява в някои нейни истории. Вижте омразата й към мъжете в историите й в отдел "Любов и изневяра":
1. "Мразя мъжете"
2. "Мразя всички мъже"
3. "Мъжете са ужасни"
4. "Мразя абсолютно всички" в "Други"
5. "Всички мъже ли са лайнари" в "Семейство". Впоследствие изтрита след моя строга забележка към сайта.
А сега прочетете историята й:
6. "Мога ли да имам пълноценен живот с шизофрения" в "Здраве"
След като прочетете тази последна история за нейната шизофрения помислете си каква дърта баба е тази авторка. В нея тя казва, че всички гении са шизофреници, което ще рече, че тя и себе си мисли за гений.
Само да вметна, изпратих до сайта два пъти една и съща тема и два пъти темата не беше публикувана. Темата беше относно причините за хомосексуализма. Нищо обидно нямаше в темата, аз не мразя хомосексуалистите, но знам защо се чувстват такива. Просто исках да разберат истината и да не се чувстват виновни за това. Модератори публикувайте коментара ми