Споделена история от Други

Страх от сомнамбулизъм,
Здравейте, преди време се влюбих, в жена по-голяма от мен, аз съм момиче! На 15г. Случи се така, че се измести в по-малък съседен град, което ме съсипа от време на време предлагах на мойте приятели да ходим до там, уж На едно доста популярно кафе, Но реалната причина беше да засека тази жена, не я видях в тези всички пъти. Следях я чрез един профил беше фалшив прие ми поканата, от личния ми профил НЕ исках да пращам, така изпитвах доста голям страх да не стана на сън и да пратя някакво съобщение до нея, за това си изключвах телефона и го оставях незареден. Тази вечер погледнах на сестра ми телефона, беше ужас видях, че е влязло в този мой профил, пък никой не знае за него, разбира се прегледах всичко дали съм писала и такива, нямаше нищо, но дали не е възможно да съм писала нещо но да съм изтрила чата, и в момента НЕ искам да си лягам от страх, има познати от тук едната ми е учителката по френски, страх ме е да не е станало нещо и тя да е казала на учителката ми и всички да ми се смеят в учителската стая. Също така утре съм на училище как ще издържа, нямам никакво желание за сън. Дали не ми трябва психолог но държа да е онлайн.

Коментари

2.   Много не ти разбрах историята, но и да ти се смеят учителките кво ти пука, сякаш те не са правили тъпотии... И от тях има гейове и лесбийки, не го мисли. Иначе да, може би е добре да посетиш психолог.

3.   От автора

Хора, понеже писах от на сестра ми телефона, поправката ме е поправила, видях че съм писал че съм момиче, “аз съм момиче на 15г. ” И също така “писала” извинявам се за недоразочението. Аз съм момче на 15 години.