Споделена история от Други

Жена без конкуренция край нея!
Представете си една непривлекателна жена ламтяща за мъжко внимание, и си представете компания от жени които получават такова без да го търсят. Тук ще анализирам ''ламтящата за внимание''. Много внимавайте с такъв тип жени, лека полека попадат в заблуда, и започват да вярват че наистина се цени жената в тях, и не се забелязва откритата снизходителност към състоянието им. Търсещи флирт постоянно, ненаситни за флирт, ако не го получат, комуникацията става невъзможна и по въпроси които са от значение, биваш пренебрегван и подиграван, щото не можеш да се изкривиш заради нея и заблудата в която е вкарана. Не ме разбирайте погрешно, не съм Казанова, но си знам мястото, и малко или много може би, когато си по отгоре в дадено начинание, просто се виждат огромните дупки и тъпотия на съответното лице което се мъчи да прави нещо подобно, но не разбира че изостава. Според мен някой хора остават обидени, но човек се привлича от това което той не привлича толкова, има хармония там където двете страни се стремят към едно и също. Примерно предпочиташ да буташ парички на момичета, ми ще привличаш към теб такива които вземат, и после едно скромно момче се влюбва в такова момиче, и се чуди ''има ли нещо между тях''и после му ''разбила сърцето''. И поради тая причина се правят опити за промени в отсрещния човек, други се развалят, трети стават отмъстителни щото не проумяват че не схващат нещата такива каквито са в действителност. Относно жените без конкуренция, това че се е намерил някой да и гали егото, незначи че всеки ще го прави. И когато не среща внимание, започва да си го търси, което е грозно. Хубаво е да гледаш към истинските възможности, вместо да се хвърляш там където не те искат, и да се оплакваш. Аз също съм засенчен на улицата, реално е, но не мисля за това, крепи ме факта че съм бил с тези които искам, и въпреки всичко не съм се ръзхвърчал и подвел, знам колко тежко се пада от високото.

Коментари

1.   Конкретика човече, конкретика! Това не са философски трактати, разкажи историята а ние ще си дадем мнението и поуките а не ти да философстваш а ние да гадаем за историята!

2.   Пак някой от "бедната класа" се е изприщил, че някоя от "над средната класа" го е отрязала. Ами след като комплексите ви са в повече и не можете да преживявате, че има и по-добри и тея по-добри си допадат с други такива, си стойте където ви е мястото и няма да полудявате от яд и злоба. И най-вече да ни занимавате със странни, объркани и безсмислени теми. Главата ме заболя докато разбера какво си се помъчило да избълваш.

3.   Подкрепям 1 и 2. А и авторът е твърде неграмотен, за да има самочувствието да се изживява като ментор.

4.   Но, защо авторе, комуникираш с такива жени? Защо е нужно, кому? Да общуваш с жена, която не харесваш, защото се налага в работата ти или, защото е приятелка на твой приятел, или семейна приятелка - да, но да общуваш с жена, която не харесваш, тя да флиртура с теб и ти да стоиш... Не е логично, освен ако не ти е приятно нейното внимание. Може би такава (некрасива за теб) жена, е интересен събеседник и затова да я търпиш, но тогава се запитай - защо нямаш приятели-мъже или партньорка - жена, с която да се обичате и да споделяш.
Че има много натегачи и от двата пола - има, но и тези, които ги подвеждат в заблуда, че може да има нещо помежду им... и такива има.

5.   до номер 2, от автора
По добре си пусни фермата, и не се мъчи повече, коментара ти е противоречив и повърхностен от неразбиране на статията.

6.   Авторе, наистина нищо не се разбира от историята ти.