Споделена история от Други

Разваляне на магия в София?
Здравейте, бивше гадже ми направи магия. Животът ми се преобърна след като се скарахме и хората се държат гадно с мен. Писах в Руската църква в София, но нещата не се промениха особено. Знаете ли някой, който да разваля магии качествено в София?

Коментари

1.   Хахаха! Какви магии, бе? Порасни малко. Да не си на 10 или IQ-то ти е толкова?!

2.   В София хората учар, работят или гледат деца. Никой не прави и не разваля магии.

3.   Айде стига с тези магии има и добри и лоши дни. Това е.
Има хора без крака, ръце, катастрофирали, ампотирани, парализирани, хора със починал човек, хора които гладуват, хора които нямат пари да си платят сметките, хора със косопад и оплешивяло теме, хора със кариеси или без зъби. Има хора които даже не могат да си купят чене. Има хора със рак, със левкимия, деменция, аутизъм, анорексия. Има хора които са бездомни. Има има има и прочие.

Какъв ти е проблема че магии ти са били правени? Започнете най-накрая да четете книги бе хора мама му стара. Осъзнайте че проблеми всеки има във различни предили и различни по размери. Има толкова много информация за да развие човек критично мислене...

Нещастие има много. Хубаво също има. Потрай и ще мине лошото а когато доброто и хубавото дойде дори няма да осъзнаеш и да мислиш за настъпилите промени. За някои неща трябва да почакаш, над други имаш контрол но понякога. Над трети нямаш контрол и живота е такъв и трябва да се търпи докаго отмине болкага. Трика да не усещаш болка в един филм някой каза че е да нямаш против че усещаш болка, философски и критично погледнато.

Ситуации всякакви.

В 21-ви век живеем вече, достатъчно. И баба ми като теб магии, уроки, гадаене, бъдеще, ама жината е на 88 години без 12-ти клас, без да е чела книги и без да е имала достъп до интернет и информация в миналото. Престанете вече.

4.   2, София е долно гето, само глупак би гледал дете в този гнусен град.

5.   Да си внушиш, че имаш магия. Това е най-често срещаната "магия"... която разбира се, не е истинска магия. Истинската магия не се прави от всеки, едва ли и 0.01% от населението могат.

6.   Магия се разваля само от подготвен свещеник и с вяра в Бога. Питай в столичните храмове, със сигурност ще те насочат, където трябва.

7.   Кръсти се, ако не си кръстен, ходи на служба, изповядвай се и взимай причастие, вземи си светена вода, носи си осветено кръстче на врата, моли се на Бог да те пази. Не ходи при никакви врачки, ходжи и тн, не само, че няма да ти помогнат,ами ще се влошат нещата, дори временно да ти се стори, че е по-добре.

8.   А ти гледа ли като ти правеше магията? Защото си убеден питам...

9.   Единствената магия е в главата ти! Колкото повече си внушаваш, че ти е направена такава, толкова повече няма да ти върви! Така, че спри да мислиш за глупости и се радвай на живота!