Споделена история от Други

Честит празник!
Искам да честитя Деня на българската просвета и култура и на славянската писменост на всички българи, както и Рамазан Байряма на всички мюсюлмани с пожелание за живот, здраве, щастие, благоденствие и мир между всички религии и народи! Използвам случая да призова и към повече разбирателство, уважение и по-малко обиди и омраза в сайта.

Благодаря за вниманието!

Коментари

2.   Този празник прави чудеса! Хора които ми се хвалиха, че не са прочели и една книга ми честитиха деня на просветата! Освен премиер министъра де. Той пак ни забрави. Все за магистрали мисли човека.

Честито и на българите, и на мюсюлманите!

3.   Честито за 200-те лева пенсии, честито за 600-те лева заплати! Честито за съдебната система, честито за образователната, както и здравната. Да не забравите на 3-ти март да изкачите Шипка и да ядете кебапчета, ей!

5.   3, това обвинение ли беше или съчувствие? И какво общо има с темата?

6.   До 3

Нито аз, нито семейството ми, нито обкръценето ми имаме по 600 лева заплати, а по-скоро 1600 до 3600. Да са ти честитити на тебе :)
НАЗДРАВИИИИ ДА СМИ ЖИВИ И ЗДРАВИИИ!

7.   Тройката съм. Ако не сте ме разбрали, няма какво да ви помогне. Да не забравите и когато шифът ви мило ви заръча да остане след работа, щото' имало малко работа да се свърши. То само за 2 часа, нищо, че не ви влиза в задълженията по договора, където би трябвало да взимате 380 лева чисто, но шефът е много добър и взимате 600.
Да не забравите да платите квартирата, тока, водата и мобилния пакет.
Ако имате късмет, щи ви останат 100-на лева.
Да не забравите да кажете на 10 годишното си дете, че топката, която си е харесало е невъзможна покупка.
Да не забравите да реагирате с "ха-ха" във фейсбук страниците за организиране на простести.
НАЙ-ВЕЧЕ, не забравяйте да нападнете този, който ви казва истината.

8.   7, съгласен съм, че 90% са овце, ама това какво общо имаше с празника?

10.   Има , щото' ви разсейват с празници и "неща, с които трябва да се гордеем". Не ви ли писнА , бе ?

А до 6 - може би, когато продадеш нивите и цялото ти т.н. "обкръжение" си съберете заплатите за 6 месеца , ще ги направите 3600. :)

11.   Хората ако са си овце, са си овце с и без празници. Ако не са овце, пак не са с и без празници. Едното не пречи на другото. Немците като не са овце да не би да не си празнуват и гордеят с празниците?

12.   Забравих да допълня, народът ще яде изтребители на стойност 1. 3 милиарда лева, които са платени, от вашия джоб. Може да е индиректно, но рано или късно ще платите с данъците си за тях. Също и 812-те милиона евро, отпуснати от ЕС за борба с коронавируса. Да си платите и винетката, че пътищата са толкова качествени. 23 % външен дълг от така или иначе малкото БВП от 60 милиарда лева. Министър-председателя има видео в YouTube - "Ало, Ваньо? Обещал съм ти да не те закачам... " и вие си седите, осмивайки и плюейки тези, които протестират!

Има връзка. И то голяма! Заровете си главите като щрауси и си представете, че проблеми няма.

За протокола - не съм трол. :)