Споделена история от Други

Може ли да ми помогне някой?
Здравейте

Обръщам се към тези които са родени през 90-те или малко по малки, ако си спомня някой даваха по тв7 преди някъде 10 години или 11 едно детско just jamie или преведено на български шареният живот на Джейми. Бяха качили преди 3 години във ютюб всички сезони на английски но по някаква причина са ги изтрили. Навсякъде съм търсила това детско и никъде го няма дори и на английски. Сякаш не е съществувало никъде. Дори английска информация няма и т.н. Ако някой го е гледал нека ми пише ако нещо знае по въпроса. Въпросното момиче беше с червени опашки и имаше две приятелки с които ходеше на училище. Беше по скоро като тинейджърско анимационно.

Коментари

1.   Само написах "Шареният живот на Джейми" в гугъл и веднага ми излязоха епизоди качени във vbox :)

2.   1, друго си е някой да ти го сдъвче, без да се напъваш. И от този човек се очаква да работи и да е полезен на обществото. Ами то ако няма някой подире му, постоянно да му казва "това вземи, сложи го там, това копче натистни", не знам как ще работи. А то този, дето му казва, по-добре да си го направи направо сам, по-бързо ще става.

3.   Има епизоди във vbox7 но само няколко а не всички. Защо го няма никъде поне на английски. Тази която пише този коментар е Авторката на темата

4.   До 2

Брат ... кротни се малко и стига държа сметка на всеки какво, как и защо.

5.   Американски форум: Питаш и ти отговарят!
Руски Форум: Питаш и те питат!
Български Форум: Питаш и ти обясняват колко си тъп! Номер две ти има проблеми с междуличностните отношения. Тук е форум за споделяне и съвети. Като не искаш недей чети темата, и не поствай неуместни коментари. След като явно доста хора сме прочели какво си написал е ясно, че щом сме си "загубили" времето тук, въобще не сме полезни на обществото. Ей ме на, аз си чакам борсата 5-и месец.....

6.   4, не държа сметка на никого, просто е жалко.