Споделена история от Други

Объркана
Здравейте казвам се Моника а приятелят ми се казва Дени на 19 годими съм а тои на 20 от 2 години сме заедно. Пиша ви защото съм много объркана и ме знам какво да правия а няма и от кого да получа съвет.
Ще се опитам по на кратко да ви разкажа моята история.
Приятелят ми е наркоман взима кокайн, трева,кристали,и може би и други но не знам...
Много трудни моменти сме имали заедно. Един ден беше взел нещо полудя и влезе в Клиника за 3 седмици нямаше особена промяна там се лекуваше и с психолог говореше но няма ефект... Веднага щом излезе от там пак е взел наркотици. Майка му реши да го махне от тук и го испрати в друг град но и там си беше намерил бяло и от далеч ние не се разбирахме неше там около 4 месеца през който беше се върнал за 10 дни заради рожденият ми ден. Наскоро реши да се върне като ми обеща че ще работи тъй като до сега никога не е работил и ще се оженим.. След като се върна не правеше нищо излизаше само с приятелите си и не търсеше работа. Аз му търсех работа и на сила фо карах да работи. И с него никога не сме били като нормалните хора да излизаме на вън или заедно с приятели. От начало когато станахме гаджета излизахме но след това не винаги сме вкъщи... Вече не вярвам дсли найстина ме обича много съм объркана и немога да го спра с тези наркотици... с майка му имам проблеми защото тя винаги се бърка между нас дори да се скараме тя винаги взима участие... И е много двулична... Моля дайте ми съвет много съм объркана. Опитах се да си разкажа на кратко ако искате да ви разкажа цялата си история и по подробно ще го направия. Благодаря!

Коментари

2.   Бягай от него по най-бързия начин. Той няма да спре с наркотиците, най много да те направи и теб такава. А щом и майка му се бърка, нещата са зле. Разделяй се с него, той те лъже, че иска да се ожените. Може би е усетил, че те губи и те лъже, за да те задържи. Той вече е женен за наркотиците и така ще е цял живот. Той полудява, ще е постоянен пациент на лудниците /психиатриите/какъв мъж и баща ще е според теб? Никакъв. Бягай и гледай себе си.

3.   Ти сериозно ли? Зарязвай го този пробития наркоман или след време ще съжаляваш изключително много! Без да го познавам само по думите ти разбирам, че за нищо не става. Вземи се в ръце, нареди си приоритетите и си намери някой нормален или след време само ще мрънкаш и ще съжаляваш, че си била толкова наивна!

4.   Бегай далеч от наркомани,освен по полицията да висши друго няма ти се случи. Кви деца кви пет лева разправяш, та той себе си не може да гледа. От къде взема пари за бяло като е безработен е много интересно, явно е дилър момчето. Скъсай контакта преди ти самата да станеш наркоманка и от там проститутка.

5.   Пропиляваш си живота. Бивши наркомани 1 на 10 000. Ако искаш децата ти да гледат надрусан татко изпаднал в безтегловност, помогни му. Не виждам как!

Коен

6.   Той че не те обича, не те. Използва те за секс, вероятно друго и т.н. Имам 1 въпрос за теб обаче - мазохистка ли си ?
Не си длъжна на това момче, нито си виновна за неговите кофти решения. Дори да го зарежеш, вината няма да е твоя, така че какво чакаш ? Промяна щом не е имало до момента, няма да има и за вбъдеще.

7.   Здравей авторке Момче съм на 21 години. Кофти положение се намираш пред теб е живота авторке ще намериш друго момче по читаво това че имаш връзка 2 години със него от една страна добре от друго страна ти няма да се усетиш как ще се увлечеш към наркотици, алкохол, хазарт това са неща с който човек може много да се пристрасти много бързо в кратък период от време. Това е моя съвет към теб.

8.   Благодаря за съветите ви! Определено ще се замисля.