Споделена история от Други

Какво харесват жените в един Мъж?
От известно време насам, се питам какво точно харесват жените у един мъж, и какво точно ги привлича. Имам доста приятели/ки, с който сме разговаряли... но всеки казва нещо различно... Стана ми интересно и какво ще кажете, всяка една от вас по този въпрос! :) За тези който се чудят момче съм, да не пишат излишни коментари :)

Коментари

51-81 от 81

58.   "добре облечен, а не постояно мъкнещ анцузи. " sooooo true!!

59.   Според мен всички жени харесват различни неща така че ако харесваш някое момиче научи повече за нея и така.. :)

60.   ДА Е МЪЖ НА МЯСТО! Искрен, леко мистериозен, сдържан и разкрепостен. Обяснявам до тук написаното:

Сдържан - да има самоконтрол (алкохолизъм, изневери и прочие) Сдържан - като емоционално стабилен, да е психически уравновесен и силен. Това не значи да е безчувствен. Ако се разгневи, ама МНОГО, нека не избухва. Нужно е да вида яростта в очите му, просто да усетя, че нещо не е наред. А не да драматизира като момиче!

Мъж на място - да знае какво да каже в точния момент; да знае кога да действа и кога да се отдръпне; мъж с маниери (вкъщи да ходи с анцуг и тениска <3 харесвам ги така, но на ресторант искам да видя кавалер до себе си; от тук захванахме следващата точка

Мистериозен - Искам постепенно да се разкрива пред мен, да ми дава да го опозная, но с времето. Не искам всичко да ми казва, когато го попитам. Когато дойде времето, когато реши, ще се чувствам сякаш съм го заслужила. И ще дойде времето, когато ще съм го виждала всякакъв - весел, тъжен, по бельо и чорапи, с вратовръзка и костюм, в успех и разочарование. Ще съм щастлива, когато ми каже неща, които никога не ги е казвал на момиче.

Преди е бил гневен и мълчалив. И въпреки въпросите ми, той не е искал да го обсъжда с мен. А после да дойде и да ми признае: Издъних се и искам да го чуеш.

Мистериозният :D е прищявка, която преди мразех, но ГО срещнах и ми хареса. Първоначално бях нервна, че аз му говорех, а той не отговаряше и мълчеше. Всяка душа му се вадеше с ченгел и трябваше да чета по погледа му. Негативното ми отношение се задълбочаваше и реших да не го разпитвам за нищо....... И как му стана изведнъж! С времето бавно започна да се разкрива пред мен с най-милите жестове, като това да сподели нещо от детството си, да разкаже за семейството си, от какво се вълнува и какво му е припомнило за мен. Все едно се пречупи и разбра, че съм му приятел. Страхотно е! Естествено за любов нищо не е отронил :D :D Но и не очаквам, въпреки, че го показва и околните го виждат. Но ако ще целият свят да ме убеждава, че ме харесва, аз искам да го чуя ОТ НЕГО!

И това е последното - ДА НЕ СЕ СТРАХУВА ДА МИ РАЗКРИЕ ЧУВСТВАТА СИ!

16г, момиче :)

61.   60 - " вратовръзка и костюм " Явно ще бъде някой паралия..

62.   От №60 до №61 - Ни най-малко. Обикновено момче с голямо чувство за хумор. И не носи дори ризи :D предпочита тениска и анцуг.

63.   Аз първо изкам да кажа какви мъже НЕ харесвам. Не харесвам женкари бройкаджии.
Харесвам мъже с главно м ако мога да се изразя така. Които не са комплексари. Харесвам сериозни мъже. Да е поддържан.

65.   Харесвам отговорните мъже.

67.   Харесвам красиви, добри, уми, възпитани, работливи.
Не харесвам бройкаджии, груби, нетактични и естествено и грозни :Д

68.   Нормално е първо впечатление да прави външния вид, а си мисля, че ще излъжете, ако не кажете, че не искате мъжът до вас да изглежда добре.
Това естствено не е достатъчно.Едно от най-важните качества на мъжа, според мен, е той да бъде мъжкар.И не става въпрос само за това да има мускули, ами като цяло поведението му да е такова.Да държи на думата си, да може да взима решения, да не бяга от отговорност и т.н.
Също така е много важно да накара една жена да се чувства желана, да се чувства сякаш е най-красивата.
И естествено да бъде забавен, чаровен, готин.....

70.   Когато искат брак жените харесват симпатични, интелигентни, умни, положителни, оптимистично настроени мъже с чувство за хумор и разбира се амбициозни с хубава професия(работа в която няма работно облекло). Парите не са най-важното за една жена, а до колко е перспективен един мъж. Дали в трудни моменти бързо намира решение или се отдава на хленчене. Жените харесват също мъже които си държът на думата и умеят да печелят нови приятелства. Жените не харесват мъже които се задоволяват с малко, не са амбициозни, нямат желание да се самоосъвършенстват, мрачни са и винаги се оплакват. Жените не харесват неуверените мъже, онези които са зависими от роднини или приятели и познати.

Когато няма намерение да се омъжва жената харесва всякакви мъже които могат да и спечелят вниманието. Когато просто флиртува с мъжете жената търси мъж тип "СЕГА СИ НАМЕРИ МАЙСТОРА"

71.   Различно е. Стабилните жени си търсят стабилни мъже. Други пък тарикатки, които искат винаги да се налагат си търсят послушковци, в които няма нищо мъжко, а за секс си имат някой мъжкар. Трети пък, които се мислят за тарикатки си търсят богаташ тип мутра, който в крайна сметка ги зарязва.

72.   Ми жените сме различни и харесваме различни неща. За мен най-важното е да има чувство за хумор и добра хигиена. Оттам нататък бих му простила разни дребни неща, обаче щом може да ме разсмее и не вони има много големи шансове, ако не да се влюбя в него, поне да ми стане добър приятел. А и чувството за хумор, говори за добър интелект, така че с такъв човек ще мога да си говоря за какво ли не и никога няма да ми е скучно. А оттам нататък дали приятелството ще се превърне в любов вече много си зависи.

73.   http://www.youtube.com/watch?v=dMXyI63POT4
Ха ха :)

K-Man

74.   за мен е важно да не е грубиян . Иначе като външен вид забелязала съм , че мъжете с пъстри и зелени очи повече ме привличат , после пък ако са естествени , не са надути и не са грубияни сприятеляването е неизбежно , а вече любовното чувство е нещо , което не можем да изберем дали да се зароди към даден човек или не

75.   Аз харесвам мъж, който е стабилен. Който като каже нещо и това е закон, камък, който не можеш да подмръднеш.
Този камък обаче той да си го спазва. - Случвало се е да е друга жена - тогава си намираш друг мъж естествено.
Да знае, кога да те успокои, да е на твоя страна, да можеш да разчиташ на него.
Да е смел спрямо другите, които ме нападат. Не заради самата смелост ами защото да се тормози момиче не е правилно.
Ако се скараме да предпочете да излезе навън, отколкото да влезе в спор с мен, защото който и да загуби или спечели спора и двамата ще сме наранени.
Да обича да ме прегръща - понеже това ми е щастието в живота.
То се подразбира - когато го срещна да не е обвързан, да е търсил и намерил точно мен и да ме обича безусловно без други жени да се навъртат в живота му.
Да ми помогне за заздравяването на разбитото ми сърце без да ми държи сметка за каквото и да е било, а да ми възприеме миналото.
Да ми се обажда по джиесема или със текст - Добро утро слънчице и други сладки съобщения.
В петък вечер, когато обикновено нямам какво да правя - да намира супер интересни нови места и нови странни неща за пробване.
Даже разговорите нямат толкова значение - но дори ако е имал бивша, то поне да е държал на нея - а не да е боклук който не си заслужава, защото в края на връзката вероятно ще говори за мен по абсолютно същия начин.
Предпочитам го наранен от бивша връзка, отколкото лицемер, който не го знаеш какво мисли.
Искам той да ме уважава, и мойто мнение да е най важното на света. Писнало ми е от пикльовци дето ме третират кофти и все казват ама тоя какво ще каже ама оня. Аз търся стойностен човек, а не теб не се притеснявай.
Някак си момичето и нейната среда, той да я пази от хората - понеже дори и да не съм най най. За него да съм и той да не иска това щастие да му бъде отнето.
Никога да не съм му недостатъчна. За него ще съм перфектна със всичките си несигурности, копромиси, Незавършени неща - даже ще се радва че някои от нещата са незавършени - за да ги завършим заедно.
Искам стабилен човек, на когото ако му се обадя в три през ноща, той да каже мило какво те тревожи - а не майка ти как може да ми звъниш като съм на кръчма или с приятели. Ако му пиша преди 3тата секунда да отговори и да няма текстово съобщение, на което да не е отговорил. Когато съм около него - другите жени да са му сиви, а не Ууух тая каква е яка, защо сбърках с мене. И аз да се чудя къде(а не защо) сбърках с тоя.
Да няма зависимости, а аз да съм единствената му зависимост, аз да съм нещото с което се чуства щастлив.
Уж казвам че държа на външния вид, ама предпочитам момчето да обича безпрекословно само и Единствено мен и само мен, да няма уж приятелки, бивши в кюпа а само мен.
Той да е инициирал всичко, а не да каже ако се беше постарала(майната им на тия) връзката си зависи доколко това момче се нуждае от това момиче в живота си, останалото е история.
Да не ми се налага да се старая с комуникирането с него и после да не му се струвам достатъчна или по зле да спазвам някакви определени стъпки докато му се извися уж в очите и той да си каже че съм яка или по зле.
Както казах искам обич, която да не деля с никого и ако ще трябва да чакам да се запозная с такъв човек, предпочитам да идва по бързо, за да мога да забравя бившия нещастник с неговата нова приятелка че ми идват в повече.

78.   Харесват ме защото съм лошо момче!

80.   Мъжът трябва да бъде себе си! Ако си преуспял- ще ти се възхищават и ще са в краката ти, ако не си- ще те наричат "надут мухльо". Мъжът трябва да е като локомотив-силен, целенасочен, устремен и следващ своята посока, според своите разбирания; жената е просто един вагон, който гледа да се закачи. Никога не спирай пътят си напред, Тя ще се закачи!

81.   Всичко е много индивидуално. Едни жени харесват едни качества, други- други. За мен е важно мъжът да не се взима много на сериозно и да има чувство за хумор, а останалото...е, добре де, хубаво е да има и някаква прилична хигиена. :)) Ама за друга жена, може нещо друго да е по-важно.

82.   Най-важното е хумора, за който и да е пол, защото иначе няма да е интересно! Ако нямаш хумор или си скучен и незабележим ще те тъпчат, или ще се държиш, като бебе, защото ще разбираш по-грубите шеги за обида и няма да имаш самочувствие.

83.   Аз обичам личностите на момичетата от "анимета", но няма нито едно момиче, което да се държи така, размишлявах и разбрах, че ако имаше, би било просто глупаво, защото се получава само с образите от "аниметата".

84.   Какво значи това "да бъде мъж". Сигурно ще отречете, че си падате и по красиви гейчета? Много жени харесват гейове, това не са мъже за мен. Един гей може да е добър човек, но няма как да е мъж. Също така харесват и мъже от една друга категория - въздухари и приказливци. И каквото и колкото да пишат, винаги ще се стремят към такива. Истинските мъже са тези, които имат характер и казват цялата истина в очите, на тях такива не им изнасят. Истинските мъже са потънали в забвение и самота, подминавани като пътни знаци по улиците. Красиви момичета ходят с разни снобари и дръвници, как ще имаме хубави национални черти? Трябва всички красиви хора да се привличат по между си. Знаете ли, че на вън е пълно със самотни хубавци, защото били сериозни, скучни или странни. Доста от тях ще останат такива за цял живот, не заради друго, а заради своята непреклонност, а това е най-голямото и прекрасно качество на един мъж. Това за целенасочените са едни калпави измислици, прикриващи истинската цел и стремеж на жената, а именно да се докопа до материално развит човек. Гледа се характера, не професията. Омъжвате се за разни снобари и въздухари, а после ревете и се оплаквате, че децата били невъзпитани дебилчета, какви искате да бъдат? като си едно хубаво момиче, вземи с едно хубаво момче! Дори и в кашон да живее.

85.   Това независимо за какво е с теб и независимо колко ще е с теб да те накара да се чувстваш желана и жена.

86.   Колкото жени, толкова и мнения. Аз харесвам чувството за хумор и добре поддържан външен вид, нямам предвид някой маняк, а мъж, който полага нормални усилия да изглежда добре-спортува умерено и не занемарява хигиената. Защото няма нищо по-отблъскващо от някакъв нечистоплътен с огромно самочувствие.

87.   Да е висок над 1.80, да уважава себе си и мен. Да не отделя повече време за външния си вид от мен, да не злоупотребява с алкохол, да е сериозен, да обича животни и да не е агресивен. Красота, пари, сексуални умения - никога не са ме интересували. Нахакани селяндури и големи мъжкари винаги са ме отблъсквали. Мъжът си е мъж и без да парадира с това!

88.   Ами характера, отношението, да е добър, най-важно да се разбираме.

89.   Аз се улавям, че съм лигав на моменти, не съм достатъчно сериозен, явно заради това си нямам приятелка пък и съм девствен даже, но пък съм романтик, еми прави сте жени да имате толкова изисквания.

Общо взето съм грозен и беден, но пък се кефя максимално на живота, не пия и не пуша, но танцувам, пея, спортувам и се смея и това ми е достатъчно.

Само тази глупост "мъжа да е сериозен, да не се смее много, да е сдържан" абе не съм много "ЗА" тези неща, всеки трябва да е себе си пък каквото се получи.

Интересното при нас мъжете, е че като усетим че ни харесват не ни е интересно и се правим на недостъпни, а като усетим, че не ни харестват и ни става супер интригуващо и правим невъзможното да имаме тази жена, което е пълна глупост също, чиста психология.

Жените търсят пари и сигурност това е точка!

90.   Не искам да е най- красивия, мускулест и висок мъж. Искам да е вегетарианец и да се отнася с уважение към всичко живо. Друго не ми трябва

91.   90, ям само сливи, а за другото ако не най съм на едно добро ниво, хаха.

92.   Харесвали уверените, ама за тях всеки уморен след работа е неуверен и зле, какво да си говорим повече. Сбъркани са им представите и ще е много хубаво, ако не си задаваш тия въпроси и вземеш да попътуваш в чужбината, ще видиш огромна разлика и човечно отношение, защо не и семеен живот. Съдят те по походка и маниери на тялото тук, а дори не с аустановили контакт с теб. Зкле са човече, зле. Бягай и се спасявай от тука.

93.   92, нещо подобно стана преди близо половин час с мен. С родителите ми сме на почивка в Равда. Разхождах се сама по алеята и минах покрай един ресторант, в който дънеше някаква чалга, и някакви пияни мъже почнаха да ме обсъждат грозно помежду си, само заради мешката ми на Металика. Стана ми криво, че само заради едната торба на гърба ми ме третират като боклук и това се случва за пореден път за толкова много години. Така, че не бързай да казваш подобни думи на автора, защото и вие мъжете много често съдите една жена, преди да сте я опознали. На курволяците давате шанс, а после ревете от тях, но когато видите по- труднодостъпна жена, подвивате опашки и я плюете грозно.
И преди някой да се изсипе да ми каже, че е съм си го заслужила, защото съм ходила "дрипава", ще кажа, че бях с абсолютно обикновени дрехи, състоящи се от бяло- сива прилепнала тениска на цветя и пеперуди, къси светлосини дънки и сиви маратонки с розови шарки. С нормално телосложение съм, нито твърде слаба, нито твътде едра, нямам целулит т. н.
По темата. Харесвам респектиращи, проницателни и интелигентни мъже, които могат да държат на думата си, и могат да поемат отговорност за действията си; които са решителни и самоуверени (няма нищо общо с това, което пише 92), умеят да преценяват ситуациите и хората и са скъсали пъпната връв. Под това имам предвид, да не се допитват за всичко до мама, а не непременно да живеят в собствен апартамент или подобни глупости.
Харесвам мъже, които не са овце от стадото, имат буден ум, собствена позиция и лично мнение и умеят да ги отстояват; които могат да защитават себе си, било то вербално или физически (не говоря да налита на бой за всяко нещо); които са директни и казват всичко в очите. Харесвам труднодостъпни мъже, които владеят нагона си, не поддават на женски или каквито и да е било манипулации и номера и могат да поставят такива мъже или жени на мястото им (да, правилно прочетохте! ) и да не се н*сират при среща с по- труднодостъпно момиче. Никога не съм била привлечена от лесни и/ или не особено умни момчета.
Да има прилично чувство за хумор и да умее да се шегува. Във връзка да може да показва чувствата си, но не непременно да ме издига в пиадестал и да не е лигав и твърде суетен.
Бих се радвала ако не пуши и не пие, защото аз самата не го правя, но ако го прави, то да си има граници. Държа на добрата лична хигиена, като гарантирам, че моята също е такава (противно на схващанията за метълите). Не държа на скъпи костюми и вратовръзки, даже не ми допадат. Обикновените или леко небрежни дрехи са най- добре, но да не са твърде скъсани или твърде износени. Цветът на косата и очите е от второстепенно значение. Визуално най- много харесвам по- едри мъже с височина между 1. 80 до 1. 90, но съм харесвала под и над тези сантиметри, както и по- слаби такива. Не ми пречи ако има няколко килограма отгоре, но да не е дебел и да докарва добра физиономия. Финансовата му среда да е нормална, а дори и да е беден, не ми пречи, стига да не е, защото е твърде мързелив и чака всичко наготово. Бих се радвала, ако е националист, дори скинхед да е не пречи, но да не е либерален промит мозък! Ще е много голям плюс, ако е преминал през много трудности и е видял от живота, защото винаги уважавам такива хора!
Горе- долу това търся в един мъж. Срещала съм такива мъже, но за съжаление, те не ме отразяват много...

Black Sabbath

94.   Ако някоя жена ти каже че харесва колко си грижовен , мил или някакви такива простотии не й вярвай . Всички казват едно и също , но всички знаем че харесват само едно - парите.

Поне 94% от тях са така

51-81 от 81