Споделена история от Други

Тормоз от хазяйката и мъжат и над само момиче
Добър ден, желая да разкажа собствената си изтория до този етап тъй като тя продължава да се развива, от там и се превръща в тормоз!
Та историята е следната миналата година на 2 януари се нанесох в квартира с наем 250 лв намерена чрез агенция по много причини една от които е че останах бездомна! Ситоацията бе така напечена тъй като и не съм от този град че трябваше същия ден да я намеря да плащам необходимото и да се нанеса и да живея, тъй като бе спешно а аз имам животинка заек изрично усно (тук ми е първата грешка) се разбрах с жената наричана собственик да живея с него иначе няма да съм и наемател съответно тя се съгласи и така заживях там! Съответно всеки месец когато наближи деня 5 от месеца следваше тормоз че дивана на който спя "бил смачкан??" и аз зададох въпроса "нов ли искате да ви купя?" отговорът бе отрицателен ноне бил така дивана, желая да подчертая това е 40 кв квартира с мокети наслоени с мизерия не сменяни не чисъени стара дограма която се разпада и от всякъде вее всички мебели се разпадат електроуредите харчат невъобразимо много ток и знам ще попитате защо не се изнесохте по простата причина че изнеса ли се преди 8 месец тя си прибира моя депозит. Аз съм сама сама се издържам работя уча медицина нощни смени по цял ден ме няма тази жена ме тормозеше килими да пера пердета мрежата се скъсала тапетите на терасата се разпадат да ги сменя това защо е изключено онова , когато влезнахме в изолация поради корона вируса много хора бяха съкратени а други с доста namalena заплатa
А този ден и се обадих да поискам отсрочка тъй като заплатата ми падна нс 550 лв като платя всички разходи оставам на фотосинтеза но ми бе отказано, макар много хазяи дори да махнаха напълно наема на наемателите си при мен бяха измислени хиляди причини но както и да е аз се справих и с това, сега когато договора изтичаше тя ми звани дами търси нов наем за да си прибере 500 лв в джоба прозорците да съм измиела обижда ме милиционерка съм била коя съм аз да и държа тон та това се случва 3 часът докъто съм на работа ме вбесява и аз обяснявам на 2 изтича договора вие не знаете ли аз имам депозив в размера на наема и ще го използвам за да не плащам сама ще поема тока и водата и и давам предизвестие 30 дни, пропуснах да кажа na. Vas ne na neq че ме съкратиха от работа, та заплашва ме да се изнасям веднага а аз имам договор, тогава се разбрахме да почистя то блиско до ум а няма нужда да ми се казва и тъй като не искаме д а се виждаме ще предам квартирата на агенцията, отделно взе да си измисля че сме се разбрали като свършела пандемията да съм си махнела любимеца няма ракова нещо тя пандемията се задълбочава онзи ден както тя пожела предадох квартирата чиста подредена на агенцията след което следват обаждания първо от нея докъто пътувам първо то апартамента найне ли е че го давам на агенцията и аз и казвам разбрахме се така и тя пак си измисля ако не били заети че на нея трябвало няма такова нещо затворих и, следва второ обаждане за дивана сме се били разбрали да го оставя в подобро състояние от което съм хо намерила по горе обясних за него и взе да ме заплашва щяла на баща ми да звъни вече ме изнерви и я предопредих да не ме търси повече същата вечер получавам собщение от мъжа и до сега не се месих нo утре Ще се разходим момиченце, и поред търсения по телефона но те вече са блокирани в черния списък са ми и пазя всичко плюс това и видидео как издавам апртамента но тормоза продължава утре тъй като е работен делничен ден ще си платя сметката за тока а едва на 15 излиза сметката за вода които изрично повтприх че сама ще си платя тормоза придължава накрая ще се обърна към полицията с всички бележки за плащане и ще я съдя за тормоз неяи мъжа и от нея научих че предния ако е вярно е избягал без да плаща и са се търсили по съдилищата, ако имате коментар моля заповядайте държа да отбележа че всеки наемател колкото и да пази винаги има следи от неговото използване и ако има проблем хазяина е длъжен да ги оправи и от там да се разберът с наемателя за парите а не да чака да се нанесеш в пещера и изнасяйки се да оставиш мезонет!

Коментари

2.   С всичко при адвокат тези хора заслужават малко да плащат те.

3.   Учиш медицина с тая неграмотност??? Научи първо правописа и граматиката на българския език, пък аз после ще преценя дали ще се преглеждам при теб... леле!!!

4.   Смени квартирата. Започни веднага да търсиш. Защо стоиш там?

5.   Медицина??? Ай, ай,ай...
Иначе по темата, пускаш една жалбичка за тормоз, блокираш ги и не се занимаваш повече с тях.

6.   бой жалби за тормоз ама виж някой адвокат да ги подготви ще ти струва 50 лв има няма а може и да се ослушвам за познат на познат.

7.   "изтория”, “Ситоацията”, “усно”, „депозив“, „блиско“, „докъто“, „предопредих“ и още потресващи грешки, без запетайки и доста точки и главни букви!
От жена, която „учи медицина“!???
O.M.G.!!!