Споделена история от Други

Какви умения имате?
Често ни си случва да негодуваме от какво сме лишени, но доста по-рядко търсим вината в себе си. Като се погледнете в огледалото, доволни ли сте от това какви сте? Какви умения имате? Ако сте работодател, бихте ли избрали себе си, или пък като спътник в живота? Не смятам, че добри оценки и комуникация са специални умения, а по-скоро минимум. Какво бихте искали да се научите да правите или можете? Ще се радвам да споделите.

Коментари

1.   мога да правя бийтове за песни да миксвам песни и да ги мастервам.Да свиря на аукостична китара и на електрическа.Също така съм нещо като audio engineer.Само с музиката ме бива всичко друго или ми куца или ми е доста трудно..

2.   Ако съм работодател, определено бих избрала себе си. Като спътник в живота също. Смятам, че съм сърдечен човек, мога ужасно много да обичам и да направя много жертви за любимия. Бих била до него във всяка ситуация, без изключение. Вярна съм. Бих дала дори живота си, ако се наложи, но и не бих направила всяка жертва, зависи каква е. Например, ако човекът до теб иска нещо извратено, като от порното, това е ясен знак, че е боклук, гледа на теб като на уред за задоволяване на болните фантазии и трябва да бягаш на момента. Умея също да работя много и бързо, но когато насреща получавам лошо отношение и/или жалка заплата, ми изчезва желанието. Работодателите не си ценят персонала, както винаги. Всякакви орангутани са началници и директори само защото имат дипломи, а най-свестните биват мачкани от началството, блъскат като волове и накрая 600-700 лв.

5.   Чрез текста си ясно и явно демонстрираш, че точно ти си човек, който разчита основно на уменията си за комуникация, но особено на тези за манипулация, видно изразяваща се в евтина провокация. И си доста ниско, щом се мъчиш оттук да събираш някаква желана от теб информация. Успех.

6.   Например мога да вдигам монета от земята със задника си.

7.   Мога да рисувам и да преподавам, квалифициран съм точно за това.
Отделно съм и на свободна практика като рисувам портрети и други картини по поръчка.
Правил съм и фрийланс услуги, защото мога да работя на фотошоп и корел.
Живея в чужбина от няколко години и знам английски, но нямам сертификати за това.
А в чужбина съм сменил и няколко работи, които изобщо не са свързани със специалноста ми. Мога да карам форклифт, палетна количка и други неща. Работил съм и в кухни и имам 1-2 сертификата и за това, както и опит.

8.   Да пея и да преподавам.