Споделена история от Други

Писна ми от "най-големия БГ форум"
Така поне е известен и наистина каквото и да търсиш ще ти излезе форума на майките. От много време ме трият от там, а нищо лошо не пиша, просто не знам какво им става.

Е дойде време да ви разкрия една тайна за форума, римуващ се с "БГ Дама" - още преди години един колега, който е историк заработваше допълнително пробутвайки хранителни добавки там с фалшив профил на уж майка. Но него не го триеха, защото е с позволението на сайта. Форумът им излиза на първите места в Гугъл и се използва от разни фирми на хранителни добавки и други продукти за скрита реклама.

И още нещо - там се промотира хомеопатия за всичко, дори и срещу коронавирус моля ви се. Почти нито един доктор или зъболекар, препоръчан ми от там не е бил читав, явно сами докторите се хвалят или техни близки. Една хвалена там зъболекарка толкова некадърно ми почисти зъбния камък, че ми съсипа емайла. Единствената свястна докторка, за която са писали там е рядко споменавана (Нели Петрунова), затова пък се въртят все едни и същи имена по сто пъти на ендокринолози, които ги описват като светила, реално не сме доволни от тях.

Писнало ми е от този лъже форум и дори знам, че човек от форума стои зад хакването на форума на Олл-а.

Коментари

1.   Как да знаем, че ТИ (Нели? ;-) ) не правиш същото тук, когато си споменала непоискано име без нужда?

Между другото, „доктор“ няма женски род.

2.   Този сайт е известен и като сайта на "глиганите в анцузи". Потвърждавам, че ходих на доктор, похвален в сайта и наистина не беше читав. Изписа ми абсолютно всички лекарства,които ги има на рекламни плакати по стените на кабинете му. Аптекарката като видя рецептата изписана и от двете срани, направи една физиономия "А бе тоя нормален ли е?"

3.   В този най-голям бг форум ми блокираха няколко профила понеже писах, че не трябва хората да се страхуват от ковид и писал положителни мнения за Мангъров.
Винаги пишат, че причината за бана на профила е подигравка с потребителите и то без да съм се подигравал с някого. Просто съм изразявал различно мнение.

4.   Темата с врачките е легендарна, разбира се повечето, които хвалят там са мошеннички.

5.   Мамите са силно ограничени, имат ниска музикална и всякаква култура. Постоянно се натъквам на бисери. Срамно е, ако са представителна извадка на българските майки - по цял ден дращене във форум, едните само чалга слушат, другите само метъл или рок (показва ограниченост и тесногръдие).

6.   Ето да се посмеете с мамите:

https://blitz.bg/obshtestvo/bg-mama-schupikha-tpomera-kak-se-pazi-dete-ot-uroki-snimki_news602280.html

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/460881-Майки-от-форума-БГ-Мама-се-клаха

Аз лично предпочитам други форуми като този и Едно точка инфо.

7.   Оооо, БГ МАМА е библията на някои жени. Те там се преобразяват на най-най...Има такива дето се къпят по 3 пъти на ден, купуват само маркови парфюми, маркови дрехи, ходят на най-скъпите почивки, хранят се само с биопродукти, работят в офиси и са все на ръководни позиции, никой не им помага в живота - всичко са постигнали сами, мъжете им са от лъв нагоре, правят им скъпи подаръци, имат собствени жилища, които са изплатили сами, децата им ходят само в частни училища, четат книги, ходят на театър...Въобще - влезнеш ли в МАМА - ТА се чудиш в България ли се намираш. Пълен цирк, но явно при заплата 500 лв. не е лошо да си помечтаеш за всичко това. И те го правят. Ама нека. Мечтите са безплатни.

8.   Троли ги тогава. Нов акаунт не се прави трудно. А и аз още не схващам кой наистина ходи по такива дупки.

9.   Повечето са ужасно злобни и груби дами. Имат си някакъв кръг от „познати“, с които си пишат от 2006. Ако влезе някой нов да си изкаже мнението там, често го правят на 2 стотинки. Мен също са ме блокирали не малко пъти, и аз не знам защо.

10.   Темата май има някаква връзка с кифльока? Аз в бг мамата не влизам, макар че съм жена и майка, ама той е писателствал там и после го баннали?