Споделена история от Други

А какво щеше да е ако Македония беше част от България? Отговор: нямаше да е хубаво.
Здравейте. Представете си какво щеше да бъде ако днешна Северна Македония не съществуваше и беше част от България. Със сигурност нямаше да има едни нищожества там, които щяха да ни псуват и да ни плюят и жалкото им съществуване да зависи от това. Те нямаше да бъдат отклонени от българския си произход и там сега щеше да има между 1 и 2 милиона българи. Нямаше да имаме проблеми с открадната и фалшифицирана история. Щяхме да живеем задружно, Бойко щеше да построи магистрала от Скопие до София. Щяхме да си строим курорти на Охридското, Преспанското и Дойранското езеро. Щяхме да имаме по-голяма територия и по-голяма икономика. Нещо като около 10-15-20 милиарда долара отгоре. Да ама не. Без съмнение Северна Македония е зловредна държава за България. Но сега ще ви кажа какво щеше да бъде ако тази държава не съществуваше и беше част от България. Реалността нямаше да бъде толкова розова. В няколко точки ще ви обясня заплахите, които щяха да дебнат над нас.

1-Хората там просто не стават. Какви сме българите? Мии, не сме най-розовият народ, но не сме и най-некачествените. А какви са макетата? Прости, невъзпитани, мързеливи, супер вулгарни, надменни и все лоши неща. И при нас присъстват тези качества, но там са много по-изродени. И за това разбира се си има причина. Те са били много дълго време под робство. Първо под гръцко. След това под сръбско. После под турско. След това пак под сръбско. Все агресивни поробители, които са ги подтискали. Те са били твърде заети с това да оцеляват и не са имали възможност да се просветят. Останали са както те казват “неписмени”. През средата на 40-те години на миналоя век неграмотността там е била убийствена. Над 50, може би и над 60 процента. Тва е използвано и за създаването на нацията им. Какво щеше да бъде ако сега тези хора бяха част от България? Колкото сме зле щяхме да бъдем дори по-зле. Щеше да има много повече наглеци, мързеливци, псувалници и такива индивиди.

2-Какво България щеше да направи там? Нищо добро. България още по време на администрацията там лрез Втората световна война е отприщила такава жестока корупция, че отвратила македонските българи още тогава. Сега разбира се Северна Македония е дори по-корумпирана от България, но причината след малко. Онези хора там правителството в София щеше да ги тормози с високи такси, рекетиране, измами. Като нищо щеше да е като Северозапада. Бедност и хората щяха да бягат по чужбините. Заплатите щяха да са ниски, а цените високи. Напомням, че до скоро минималната заплата в РСМ беше по-висока от българската, но цените са в пъти по-ниски. А пенсиите там са по-високи.

3-Албанска заплаха за България. В Северна Македония е известно, че има проблеми с шиптърите. Записани са половин милион. Глуспости! Те нямат половин милион. Те са много по-малко. В Скопие са около половината, даже може да са само 1/3 и другото са малки градове Тетово, Гостивар, Дебър, Струга, те са колкото малък български град. Но са се внедрили в македонската политика и са я превзели. Записали са се повече и пропагандират по света, че там са едва ли не колкото Китай. Има албанска партия ДСИ. Нещо като нашето ДПС, само дето нашето ДПС гледа повече парите, а ДУИ цели албанизация на Северна Македония. И там подобно на тука са трети в парламента, а третите както знаем са по-големи от първите двама взети заедно. Те докараха РСМ до това да е по-корумпирана от България. Те са мафия. Терористи от УЧК. Знаете за войната в Косово 1998-1999 и войната в Македония 2001. Предизвикани са от УЧК. Сега ако Македония беше част от България УЧК можеше да вдигнат бунт там в Дебър, Тетово, Гостивар. Бунт в България. УЧК са подкрепяни от НАТО. Щяха да вдигнат бунт и българската армия логично щеше да се намеси. Тогава както в Косово щяха да изкопаят пресни трупове, да вземат от моргата, да ги нагласят, ръсят ги с червена боят и казват “Българите бяха! Българската армия върши зверства срещу мирното албанско население!” Тогава НАТО щеше да изпрати самолетите си към България и щяха да ни бомбардират. Пред света щяха да покажат лъжовните трупове, които уж българската армия избила, както направиха със сърбите. Част от България щеше да се отцепи и да отиде към Косово. Може и Скопие да е беше отцепило. Това щеше да доведе до икономически срив. Да не говорим до какво щяха да доведат бомбардировките. Северна Македония също е била заплашена от НАТО с бомбардировки ако не спре да се бие с шиптърите. Сърбия е бомбардирана с обеднен уран. И до ден днешен там има останала радиация, която няма да се изчисти скоро. Сега благодарение на УЧК и техните партньори от НАТО Сърбия е една от държавите в Европа с най-висока заболеваемост от рак. Не харесвам сърбите и не ме интересуват, но не искаме подобно нещо и в България, нали? Но има и друг сценарий. Съгласяваме се с НАТО и викаме терористите на преговори. Подписваме договор, както македонците подписаха Охридския рамков договор. Вкарваме шиптърите в политиката. Вече имаме и ДПС и ДСИ. Видно е как ДПС в днешно време изкуствено надува бройката на турците в България. Плаща на цигани да се пишат турци. ДСИ в РСМ са оше по-зле. Те не плащат, те директно записват, че в къща с по 2-3 човека живеят 50. И така излизат половин милион шиптъри в РСМ. Появява се някой като Любчо Георгиевски, който казва, че са 10 години се били удвоили и ей ти на. Турците както сега си надуват бройката, шиптърите и те щяха. Но ако Македония беше част от България към албанците, които наистина живееха тука щеше да се отвори път към София. Можеше да идат там и да почнат да се кучат. И не забравяйте, че шиптър от де мине трева не никне. Има много случаи как убиват хора ей така без причина. В Северна Македония застреляли момче с пушка в лицето. Друг на улицата го заклали. И много други такива. Сега както циганите тука мародерстват така и албанците щяха да плъзнат и да вършат същото.

И какво излиза? Северна Македония е боклук на Балканите. Създава ни куп проблеми. Събуждат се с омраза към нас, заспиват с омраза към нас, сънуват как ги гонят някакви “татари” и “фашисти”. Нон-стоп ни правят мръсно. Но излиза, че тази държава да съществува е по-малкото зло. Тя е нещо като преграда, която ни пази от албанската заплаха. Ако не бяха техните шизофрении щяха да са албанците, които обаче не мислят, а действат без да мислят. Ако България беше държава можеше и тия проблеми, дето сега имаме с тях да ги нямаме.

Коментари

1.   Стига с тая Македония, ни море имат, ни някой красив град като Будапеща. Имат хубави храни и лютеница, но и сега си ги купуваме от КАМ Маркет. Те щяха да имат повече полза от нас, но не го осъзнават. Да се оправят. Спрете с темите за тая плюнка земя!

2.   Ние така или иначе е невъзможно да си върнем Македония, колкото разни патриоти да го обясняват, но може би така е трявало да стане, нито пък като територия е нещо много икономически важна, по скоро щеше да е готино ако Беломорието си беше наше, още един излаз на море една огромна икономическа полза, една огромна туристическа полза, и най важното, имаш море на 300 км от София, и още много други ползи, не знам защо всички са се втурачили в тая Македония!!!!

3.   Евала, момко. Най-накрая един трезвен човек, най-после някой да каже истината, която трябва да е ясна.

Фиромите са си подчовешка сган и ние не се нуждаем от помияри като тях, факт. Нито печелим с няколко декара земя и един тон безмозъчни и неграмотни селяни, нито ни трябват албаноидите. Да си се колят, да мрат, да се изтрепват до крак. До крак. България достатъчно кръв проля за тази покварена дупка земя, не е нужно още да се бъхтим и мъчим за нещо, което само лоши помени ни носи. Не сме най-заплотеният народ, но поне не сме като тези расистки, ксенофобски, неграмотни, безбожни, неписмени животни.

Имаш поздрави и надравица от мен.

5.   Остави ги тези. Не мога да разбера, защо до ден днешен има българи, които искат Македония да се върне към България. За какво са ни хора, които ни мразят и ни презират? Отделно, ме са убийствено прости и ограничени. Отделно, че шиптърите щяха да ни разкажат играта.

6.   Тия безродници и предатели не ни трябват и на снимка! Айде холан, да се оправят. Сто години им помагаме и резултата е плачевен, мразят ни. Храни куче да те лае. Ако бях министър на външните работи такава публична ПМ бих им теглил, че... Вижте как Гърция се отнася с Македония - бий за да те уважават. Името си смениха и пола ще си сменят, само да им го поискат гърците.

7.   Първо с албанците проблем нямаме и не сме имали. Но и не сме като някои сърбомани. Тук визирам една конкретна част от населението на така наречената държава. Второ: помниш ли киселото грозде, авторе/авторке! Познато, нали?