Споделена история от Други

Нетърпимо е!!
Друг потребител има публикация на същата тема, но не се сдържах и аз да коментирам. Какъв е този проблем с телефоните? Кой е направил тази простотия, да те изхвърля от приложенията? Не е само в България, навсякъде се оплакват хора от това. Постоянно ми се затварят приложенията, а на моменти, дори интернетът ми спира и не мога да го включа. Единствено се оправя за малко, като се изчистят някой неща, въпреки че проблемът въощбе не е от недостиг на място!!! И това оправяне трае 5-10 минути максимум. Срамота!! Цял Ютуб излегдах, да го оправя това положение, нищо не работи!
Че сме хора, хора сме. Всеки прави грешки, ама поне нещо да се направи по въпроса. На някои взе, че им проработи, а другите? Въпрос на късмет ли е това?

Коментари

3.   За кое приложение става въпрос? На моя телефон досега не съм имал подобни проблеми (Samsung Galaxy S10).

4.   Автор:

То да беше само едно приложение... Иначе при всички е различно. На теб може дори да не ти се появи проблем. А може и да се за кратко. Както казах, май всичко опира до късмет.

6.   И моя беше така, актуализирах chrome от google play и се оправи.Имаше някаква статия в интернет за срив на приложенията и какво да се прави.

7.   С никакви актуализации не ми се оправя на мен. Толкова статии, толкова клипчета и нищо не става. Май значи нов телефон.

8.   Ау и какво ще правиш сега без приложенията си? Може би да излезеш от илюзорния си балон и да почнеш да живееш в реалния свят, с реални хора и реални проблеми, ммм?

9.   Защото ти е бавен телефона, не смогва и те изхвърла от приложенията (крашва). Вземи или някой по-хубав, или някой Айфон че те не забиват въобще (от 7 нагоре)

10.   Явно номер 8 не разбира, че работата на някои хора е свързана точно с тези нереални мобилни устройства и това представлява реален проблем. Нека си живее в такъв свят, в който, ако работата не е с нещо физическо и включва техники, не се счита за работа :D