Споделена история от Други

Теб, с която се разминах в Младост 22/04
Какъв ли е шанса момичето, с което се разминах по улицата в Младост 4 днес, 22ри Април около 22:00 часа, близо до дървеното кафе Дани, моето вървеше посоката Младост 3, докато говореше по телефона, да чете сега това?..

А какъв ли е шанса и аз да не мога да изляза от нейната глава, и скрито да копнее да се засечем отново..? Двамата да се търсим и открием, защото сме еб@ти влюбените от пръв поглед оптимисти?

Аз съм и ако четеш това, утре 23/04 в 22:22 ще мина пак оттам. :-)

Коментари

1.   0

3.   Излез от филма.. да не си мислиш, че си няма човек до нея?

4.   Пиши до главния секретар на МВР.
Камери, локации на мобилни оператори, фоторобот и може и да я намериш.
Сложна работа, ама ......ако е писано ще стане.

5.   Има доста групи из фейсбук, в които може да пуснеш подобен пост. Успех!

-

6.   Тя си е говорила по телефона и мислила нейни си неща, но е влюбена в теб от пръв поглед?!
Мъже, научете се да заговарвате жените като ги харесате. А не да разчитате да срещнете пак случайна минувачка баш в определен час на същото място.

7.   Говорила по телефона, влюбена била в автора от пръв поглед... :D:D:D Все повече се удивлявам на липсата на каквото и да е самосъзнание и реална преценка, самооценка, въобще на адекватност у повечето съвременни мъже! Чак е плашещо...

8.   Имам човек и тук, имам човек и там :-)
Имаш времето и мястото с почти идеална точност.
Три оператора, не са 100 ,я.
Казват кои са били активни в това време на това място.
Отсяват клиентите по пол/възраст и я останат две три възможности, я не.
Проверяваш имената по Фейсбук.
Звъниш лично и си уреждаш среща.
Ти си за "море от любов", готов сюжет, бе пич:-)))
Дерзай, и по-шантави неща се случват в живота!

9.   Номер 8, такива проверки според мен може да изисква полиция, прокуратура и т.н. Не давай напразни надежди на човека.
Добра идея ти дадоха по-горе, авторе, да разпространиш поста в социалните мрежи. Не е голям шансът точно тя да го види, но пак е нещо.

10.   Да, то така става. Ако всеки тръгне да издирва кой кога и на кое място говорил, те операторите ще си заебат всичката работа и само отчети ще дават.

11.   Да я беше заговорил.

12.   Добре, ти сериозно ли мислиш, че тя докато е била ангажирана с телефонен разговор, се е оглеждала за мъже, че и забелязала точно теб и то в тъмното, че и се влюбила на секундата? Че на всичкото отгоре и ще влиза редовно в този сайт и ще прочете тази история.

Шанса да се случи това е по-малък от този да ме удари гръм. Т.е. дупка на геврек.

13.   Шансът брат ми е нулев. Нулев.
Жените обичат вниманието, обаче не искат някъв на улицата да ходи да ги заговаря. Не обичат да ги сваляш, но ако си готин обича да я гледаш. Вниманието е тяхната валута, друго не искат
А вече по отраканите и по-големи непукисти си ги чукат, докато ти въздишаш по форумите.
Дори не те е отразила, поеярвай ми. Бил съм стотици пъти в това положение.

15.   Няма да дойде.Трябва да е супер наивна и ти също.Пусни писмо в бутилка на морето,шансът е малко по-голям да го получи в Младост.

16.   Само един въпрос: Програмистче ли си?

17.   Напиши някоя по-нататъшна дата, тъй като може да види историята по-късно от 23.04.

19.   От автора:
#17 мерси за съвета!! Прекраснице небесна, ако случайно четеш това, знай, че не се съм се отказал! Среща пак там на 22ти Май (събота) в 22:00!
#8 хаха поздравления за професионалното мнение. Така по клетка пробвах да си търся изгубеният GSM като бях малък :-) 1 for the effort
#16 само един отговор: Не :-) язък ти за звездичките хаха
П. с.
Това не означава, че не изкарвам добри пари, ю насти голд дигър
До всички останали, май трябваше да уточня, че момичето просто си лафеше по телефона а аз нещо си тършувах в джобовете. Но в когато се разминахме, погледите ни се срещнаха, имаше едни физиономийки хаха имаше момент между нас. Не съм филмар а бавняр, изпуснах момента и си излях душата тук. На вас желая здраве и повече късмет :-)))