Споделена история от Други

Избелване на зъбите
Здравейте! Искам да ви попитам според вас кой е най-ефикасният и най-споучливият начин за избелване на зъбите за дългосрочен план? Наскоро използвах известната пудра 'GlowSmile' за някъде около месец, но не видях особен резултат.

Коментари

1.   При стоматолог. Избелването е с висока концентрация на кислородна вода. Дългосрочен план няма, зависи пиеш ли кафе, вино, пушиш ли и т.н.

2.   При мен се получи с лентите на Crest. Още 4 човека познавам, които са ги ползвали/ги ползват и при всичките има ефект. Взех си 20 броя за 10 дни и още на 3-4 ден видях промяна. 20те са около 70 лв, в сайта им ги има всичките видове, с цени и разфасовки.

3.   Аз ще си ги избелвам в най-скоро време и честно да ти кажа предпочитам да отида на зъболекар, който да ги избели вместо да се занимавам с пудри и такива неща.

4.   Ами няма такъв метод според мен.
Аз ходя от известно време на професионално избелване с гел при зъболекар.
Да, избелва няколко нюанса, но след няма и три седмици пак потъмняват, а аз дори не пуша, кафе пия през сламка и не ям никакви оцветяващи храни.
Има начин доколкото знам да си направиш усмивката в стил "холивудска" с фасети, като ги "облечеш", но дори и тогава, след хвърлени куп пари, пак няма според мен гаранция, че ще са ти супер бели дълго време. Предполагам, че си е до генетика и това е.
Ще се радвам , ако някой сподели наистина нещо работещо и по-дълготрайно.

6.   Няма бели зъби. "Звездите" носят ченета, не са фасети. Не забелязвате ли, че нямат кучешки зъби. Временно става с американските лепенки, но е супер вредно. Чай, кафе, цигари много цапат зъбите.