Споделена история от Други

AirPods Pro падат !!
Здравейте, пиша този пост, защото видях че в чуждестранни форуми има доста дискусии, но тук не намерих нищо като инфромация. Надявам се някой да успее да ми помогне и дано цялата трма е полезна за някой! Наскоро ми подариха AirPod Pro, но ми падат от ушите независимо с кой накрайник съм, ужасно неудобни са и постоянно трябва да ги бутам и намествам. Ако някой има някакво решение или съвет, радвам се да чуя! А за тези, които се колебаят дали да преминат от първа генерация слушалки към някоя от по новите, аз бих ви посъветвал да изчакате, защото аз със сигурност бях по доволен от първите AirPod които си взех. Бяха доста по удобни, използвам ги от годината, в която излезнаха и никога не съм имал проблеми с тях, но за жалост с времето батерията им се изтощи и не издържат повече от 40 минути!

Коментари

1.   Спри да си чистиш ушите и те ще залепват :) хаха
На мен пък AirPods ми падаха. Според мен трябва да ги слагаш по различен начин от първите, не висят надолу, а сочат под 30 градуса напред
Успех!

2.   Здравей, и аз преди няколко месеца си взех AirPods Pro и съм много доволна. Мога да спортувам с тях, да бягам, да скачам. Не падат. Случвало ми се е да заспивам с тях и сутринта като се събудя са ми още в ушите. Може наистина проблемът да е в начина, по който ги слагаш, но за съжаление не мога да направя сравнение с AirPods, не съм ги имала. Като напишеш в гугъл "AirPods Pro falling out" или нещо от сорта, излизат доста неща. Може да намериш някакъв отговор и решение за себе си.

3.   Имам познат, който не може да носи тапички - падат му от ушите, независимо какви накрайници слага, една приятелка пък все и пада слушалката от лявото ухо. Това са си особености на ушите, освен да си вземеш някакви супер анатомични или да си поръчаш, което обаче си е скъпо.

4.   Няма решение за робите в България. Капиталистите са с предимство в България и не можеш да върнеш боклука, който са ти продали. Бягай от тука на запад. Там капиталистие нямат такива права и не се подиграват така нагло с робите. Особено важи това за САЩ.
Винаго можеш да върнеш стоката и да си получиш парите обратно ако не си доволен.
Бяла държава са. Тука само Лидл и Кауфланд го правят това. Купувай само от тях. Българските капиталисти са зли и алчни измамници!!!