Споделена история от Други

Какво мислите за Джо Диксън?
На мен цялата история ми е меко казано странна. От къде излезе този келеш? То само като го видиш, а и по самото му поведение става ясно, че не е никакъв бизнесмен. Държи се доста подозрително. А до вчера бил някакъв неуспял футболист и изведнъж днес на има-няма 30 уж вадил някакви големи милиони, бизнеси имал. Идва тук, наема някакви Ферарита, демонстрира часовници, глупости. Странен език на тялото, странно държание и поведение и неадекватни обещания. Има нещо гнило в цялата работа. Щял да инвестира 250 млн. Хора, които имат поне малко понятие бизнес или поне спорт, знаят, че това са пари, които няма как да се избият. Според мен този е някакво подставено лице на някой като Пеевски и се опитаха да ограбят последните трохи, които останаха, ама за сега не им се получи. Изобщо много странна история.

Коментари

1.   E, Пеевски не е толко тъп, се пак. Но и Диксън е напълно измислен, Само Сираков не можа да го види.

2.   Родно, мило одумване!
Мисля, че е успешен млад човек, с бизнех нюх, на когото са се доверили множество инвеститори. А колкото до печалбите - Ами ако го вземе днес, изкара 20-30 милиона за 5-6 години и го продаде за 300, то си е много добра и солидна инвестиция.

3.   Не знам дали има още "бизнес" зс кредитни милионери, но или това или ще пере на някого.

4.   Две думи: алпийска фирма.