Споделена история от Други

Как да разваля магия?
Как се разваля проклятие или магия? Скарах се с две жени - едната арабка, другата ромка. И след това живота ми тръгна наопаки, все лош късмет, хората се държат особено с мен... писах в руската църква, но по-лошо стана, явно трябва само български църкви да се посещават. Знаете ли някой в или около София, който може да разваля?

Коментари

1.   Тези които уж развалят целят само да ти вземат парите. Има временен резултат и след това все едно нищо не си развалял. Аз гледам на карти, изчистване правя само на близки и роднини тъй като се страхувам че може да бъде неуспешно и да дам празни надежди на хората.
Претърси хубаво домът си ако тези жени са идвали. Може нещо да са подхвърлили. Ако намериш нещо странно-яйце, топка косми, червени конци, кибритени клечки, пръст или нещо подобно НЕ го пипай с голи ръце. Хвани го с ръкавица и го хвърли на течаща река с обърнат гръб (както булките хвърлят букет), след това се прекръсти.
Можеш да сложиш в ъглите на хола чаши с морска сол. След 7 дни тази сол се смята че е поела негатива от дома и отново може да я изсипеш в течаща река, в тоалетната или в корените на някоя дръвче, но без да я заравяш. По-добре намери някоя баба да ти лее куршум отколкото врачки.
И най-важното е да не се вглъбяваш в мисли че имаш направена магия или някаква тежка клетва.

Ж 21

2.   1 това е проблемът че не са идвали у нас, но ми изчезна една блуза.

3.   Ще ти кажа една изпитана процедура, която е и много лесна - състои се само от 4 стъпки. Освен това е и евтина (и дори печеливша!):

1. Потапяш си няколко пъти главата в кофа с ледена вода
2. Биеш си няколко силни шамара
3. Намираш си добре платена работа за поне 3500 лв. чисто
4. Започваш да общуваш с наистина интелигентни, добре образовани и технически грамотни хора

И готово! Магията е развалена!

4.   Аз съм номер 1
Когато вземат дреха я връщат с цел човекът на когото правят магията да я облече и да я поеме. Ако се появи тази блуза в никакъв случай недей да я обличаш. Напръскай я със светена вода и я изхвърли като недей да я пипаш директно а отново през плик или ръкавица. Ако са я взели от външен простор или нещо подобно, хубаво си оглеждай дрехите да не липсва малко парченце от нея (най-вече от бельо).
Нормално е хората да се подиграват на хора които вярват в тези неща. Човек който не го е изпитал на свой гръб не знае какво е.

5.   Номер 3, стига не знаеш на какъв акъл е авторката, ще вземе да изпълни точка едно от съвета и да лепне възпаление на мозъчните обвивки. Спокойно, ако толкова много имаш нужда от няккаъв ритуал, отиваш в църква и плащаш на попа да ти чете Киприянова молитва. Но реално е по-вероятно просто лошият период да е резултат от взети ит тебе грешни решения, лоши преценкиили нереалистични очаквания. Енергийнито влияние много трудно се постига и ако не вярваш на подобни неща, на практика не може да те достигне. Така че освободи съзнанието си от подобни стресове и глупости, за да си подсилиш аурата и гледай да намериш решение на проблемите си, а не се занимавай с автосаботиране.

6.   А дали клипчетата с ruqyah могат да помогнат.

7.   3 пак митовете с 3500 лева чисто. Я влез в джобса бе. Аман от реклама колко е хубаво в БГ и София и как валят милиони!

8.   Авторе, магията е само в главата ти. Спреш ли да вярваш в тези небивалици, "магиите" ще спрат да действат.

9.   По принцип не вярвам в тези неща. Обаче има хора, които не те харесват, искат да те премахнат или завиждат и от умисъл да ти навредят почват да ти правят лоши неща зад гърба. Сега когато прочетох за това с блузата си спомних как преди много години, когато бях ученичка помогнах на едно момиче, а тя е много завистлива. Все искаше от хората неща да и дават, а зад гърба им ги подиграваше и все гледаше да им провали нещо, в което искат да успеят. Сестра и после видях по същия начин така правеше нейна приятелка. Викаше ме в тях въпросното момиче -майка и ме обиждаше с някакви измишльотини и много грозно. Един ден поиска така наречената „приятелка” една много красива нежна блуза, която ми беше купена преди няколко дни. Съвсем нова. Дойдоха двете в нас със сестра и и ме излъга, че щяла на сватба да ходи и много ме молеше спспешно да и я дам. А аз я знаех, че си е лъжлива. Ама си казах -айде от мен да мине ще я дам. Не съм свидлива. Момичето е по-едро на ръст от мен и с 2 номера по-голям. После почна да не иска да я връща и един ден много се ядосах, защото ми омръзна така да гледам как подиграва и използва хората дето я имат за приятелка също така говореше за тях на мен грозни неща и приятел си имаше и сестра, майка, баща -не е като да няма кой да и купи. Отидох в тях и с голямо увъртане ми каза, че била мокра и и казах да ми я връща. Блузата стана на парцал от чисто нова. После тази блуза стоя в нас известно време прибрана и я видях долу около корема от страни с липсващи парченца. Сетих се после за много такива случки с някакви мои неща, които са ми подарени примерно и много им се радвам, или съм си купила как когато се прибера или са изчезнали или счупени или мои любими дрехи все нещо им има някакви липсващи парченца на същите места все долу около корема или на някакви места раздърпани. С бельото ми започна същото да става. И го пиша защото се учудих, че тук някой споменава същото. И то все новите ми неща. С бижута се случваше същото-любими мои неща все нещо им имаше. Две мои баби ще ви разкажа как все, когато нещо ми подаряваше някой и му се радвах точно на него как все ме караха да не го ползвам и после все се разболявах много често. сериозно със здравето. А едната все ми говореше за магии. Нашите също така ме правеха. Все нещо, на което много се радвах, изляза ли от нас после или не го намирах временно или го намирах после окипазено. И до ден днешен нашите го правят. Та, мисълта ми за всичко което написах само да ви кажа- не съм свидлива изобщо, така може да ви се е сторило от написаното. От малка обичам да помагам, но после като видя, какво отношение имат към мен тези хора и се опитвам да прекъсвам контакт с тях. Обаче всеки път когато нещо му се радвах и все близки хора така правеха и после нещо още по-лошо ставаше примерно със здравето ми или в нещо, което се опитвах да направя за себе си се проваляше във важни моменти. Не знам някакви молитви или баене дали изобщо помагат и това съм чувала. А ефект, честно казано не е има. И не ми се иска по принцип да вярвам в магии. Просто ми е набива от малка тая дума в семейството ми за нещо, когато стане и ми е много грозна. Но от опит ви казвам да се пазите внимателно от приятелки и да се опитвате да пазите сантиментални неща за вас деликатно. Че наистина има и много злонамерени хора и недоброжелатели, които се опитват уж с добри намерения нещо да направят и се радват като гледат как някой му се проваля нещо и търсят по-наивни хора съжалителни за това да ги лъжат и използват и после ги забравят. А наистина не е много хубаво чак толкова да се вярва в магии днешно време. И
да разберете, че просто хората си лъжат повечето да използват някои или да се отърват от него после. Малко объркано го написах.