Споделена история от Други

Към чувствителните хора - не се сривайте, проблемът не е във вас
Към всички чувствителни хора, които плачат някъде сами в ъгъла, превъртайки наум нечии квалификации по ваш адрес, оставени от приятели или роднини, обиждани по всякакъв начин - не плачете, проблемът не е във вас! Това, че приятели са ви изоставили или някой ви засяга на тема външност, връзки, семейство, характер си е проблем на този, който го прави. Не търпете кофти отношение, не се сривайте! Те винаги са на групи и оставят чувствителният сам да премисля, плаче, да се терзае докато не им дреме, ама хич! Ще намерите хора, които ви ценят, които ще се гордеят да са до вас, които няма да ви изолират и няма да ви говорят зад гърба! Има такива хора.

Коментари

1.   Не можеш да си представиш колко много ти благодаря за тези думи!!

2.   Благодаря ти! Точно това имах нужда да чуя (прочета).

3.   Много Ви благодаря за прекрасните думи!

4.   Искрено благодаря!

5.   Благодаря!

6.   Най-накрая една смислена тема тук! Евала!

7.   Благодаря! Точно от такива думи имах нужда.