Споделена история от Други

Злобата и завистта
Моля да бъде публикувана! Благодаря
Здравейте,момиче на 19 години съм. От няколко седмици имам проблем със самата себе си... Постоянно завиждам на познати и непознати,че имат това и онова,че излизат,имат приятели,а аз нямам никакви. Притеснително момиче съм,страдам от силно окосмяване,което се опитвам да излекувам,но не става.... Май цял живот ще си остана такава космата и дебела..... Опитвам се,трудно е! Как да се променя,преди не бях такава... много ми е мъчно. Моля помогнете ми!!!

Коментари

1.   Започваш работа на 4 часа. Събираш пари. Отиваш на фото или лазерна епилация и се спасяваш от космите. Започваш да тичаш или танцуваш активно и да внимаваш какво ядеш и ставаш слаба. Просто положи усилия. Нищо не идва даром в живота. И се приеми каквато си.Обичай се и се уважавай. Успех.

2.   В момента вървиш по спиралата надолу . Като стигнеш абсолютното дъно вече ще имаш само един път- нагоре.
Това което ни прави хора е че ние решаваме кога е абсолютното дъно. При някои е 5кг повече сега , при други 150кг, накрая на живота им. Въпрос на избор и вземане на решение за промяна в живота. С това сме благословени, че можем да вземаме избор !

Страхувам, че думите ми няма да стигнат до теб. Прочети ги отново и отново и ако разбереш какво ти казвам ще се почувстваш много по добре. Ако ти звуча като "четене на морал" , приготви се за 150те

3.   Спри да се самосъжаляваш, като за начало. Никой не е идеален, а това с космите и теглото е направо смешно да го умуваш - има лекове в 21-ви век. Както ти казаха, епилация има. А и просто яж по-малко и тренирай каквото и да е.

4.   Благодаря искрено номер 2!!!! На номер 1 също!!!

5.   Не разбрахте ли вече, че това космато 19-годишно момиче нито е космато, нито е 19-годишно момиче! Не помня от колко време все пита какво да прави с проклетите косми; сто пъти й повториха да отиде на преглед при ендокринолог и да си направи изследванията, които той ще й определи, но всуе! Продължава да реве колко е отчаяна от космите и как цял живот ще е нещастна! Това според мен е мъж, който има фетиш към космати жени и се възбужда от коментарите.