Споделена история от Други

Труповете в кладенците вият?
Извинявам се още от сега за малко гадната тема. Преди няколко дрна стана нещо, което потресе всички, но това явно вече е нормално за България. Изкараха труп на младо момиче от кладенец. Адски отвратителна история. Но това представляват циганите. Попаднах на новина за случая във Фейсбук. Погнусих се естествено. Чух и нещо дето и преди въм чувал. Момчетата от видеото, дето намерили твлото на момичето разказаха нещо много странно. През нощта чували виене на чакали. Проверили в кладенеца. Хвърляли камъни и видели тялото. Виене от кладенец? Или чакалите са виели? В Ямболско живеят чакали. Но е странно как са виели точно като има труп и как точно тогава проверяват. Може и аз да не съм разбрал. Но съм чувал за подобно нещо и преди. Не снам дали е истина. В едно село само с възрастни хора се случило. През нощта чували писъци, крясъци и вой. Ходели да проверяват, не намерили нищо. И така няколко пъти. И ловци ходели и нищо не видели. Писъците продължавали. Накрая в изоставен кладенец намерили скелет на младо момиче с череп отделен от тялото. Когато изкарали скелета писъците спрели. Кво е тва? Случайност ли е или е нещо паранормално? Има ли труп в кладенец има писъци и вой? Това е много стряскащо.

Коментари

1.   Животните, чакали и кучета, просто усещат, че наблизо има труп и за това вият. Труповете не вият! Животните обаче да. Няма нищо свръх естествено. Видели са, че животните се държат странно до кладенеца, проверили са защо и са я намерили. Иначе е наистина гадна история. 17 годишна, бременна, убита от пастрока си... ужас!

2.   Не забравяйте, че циганите масово, като поминък се занимават с магии, от най-мръсните. Може и наистина да има виене от кладенецът. България има много лош енергиен фон защото цялата е омацана с тия мръсотии. Всяка една магия е мост за преминаване на невидими същности от ада в този свят. В село Шишенци как се забиват сами брадви във врати. Хвърлят се и около магистрали и пътища за да стават катастрофи. Държава е излишно даже да се споменава, че липсва.

3.   И мен ме потресе тази история. Но бъркаш за нещо. Тук въобще не става въпрос, че са цигани. Изроди има от всякакъв етнос, включително българи! Момичето е било много красиво, със сериозен приятел (или в брак с него) и е била бременна от приятеля си/мъжът си. Не можем да обезценим животът й само защото е циганка. Боляло я е също както теб българина би те боляло. За мен големият въпрос е какви са тези хора, способни на подобно нещо. Умишлено пиша в множествено число, защото не е един такъв. И колко такива има сред нас. Как да ги познаем. И как се формира един такъв "човек", за да стане това, което е. Ако някой знае отговора... Ще ми е интересно да прочета.

4.   2 искренно ме разсмя. Особенно с това държавата да се занимавала с издирване на вещици, сигурно и изгаране на клада си представяш.

Чакалите при липса на население обикалят не само около селото, но и навлизат в изоставените дворове. А ако не знаеш труповете миришат, и е напълно нормално чакал да влезе в изоставения двор заради миризмата и да вие около кладенеца. Гледай видеото пак, мъжете свидетелстват че чакали и кучета са се виели, тоест са обикаляли наоколо.

Село Недялско е почти обезлюдено, пра баба ми е родена там преди повече от 100 години, реално не знам дали в момента живеят 80 човека там, по документи се водят 230, но повечето мъже цигани са в чужбина. В момента това е селото в България с най евтини къщи, ако искаш провери в сайтовете за имоти. Евтините къщи привличат бедни купувачи (цигани).

Колкото до съмненията че пастрока я е убил, те не са потвърдени. Свидетеля твърди че е пътувал с момичето в деня на смъртта, вероятно е пътувал с междуселски автобус. Твърде вероятно е момичето да е ходило на преглед в Ямбол и в него ден да е разбрало че всъщност носи близнаци. От тази информация за близнене могат да тръгнат скандали , защото сред бедните и нискообразовани слоеве на обществото има поверие, че близнят само ако имат близнакини в родата. И ако в родата на мъжа й няма близнаци излизат съмнения че бебетата не са от него, съответно скандали, особенно ако на комшията жена му има близнаци. Има вероятност или несъгласния на близнаци млад мъж да е посегнал или тя сама да е отишла да се хвърли, заради нападки от родата.

5.   Когато гледате клип обмисляите дребните детайли. Днес по нова тв имаха репортаж, единия от момчетата каза, че са имали съмнения че е избягала с друг мъж.
Мен това изречение ме кара да си вадя извод че не са познавали момичето като скромно, значи я познават като сменяща мъжете, лека жена.

6.   3., само дето процента на изродите доста се разминава при различните етноси.

7.   Номер 6, да, при циганите вероятно са повече. Но ако ти или твой близък пострадате от един такъв изрод с български или какъвто и да било друг произход, въобще няма да те грее при циганите колко е процента. Номер 4, като ще пишеш по темата поне се запознай със случая. Едва ли ще се самоудуши, ще си напъха бельото в устата и ще се метне в кладенеца!