Споделена история от Други

да се притеснявам ли
Здравейте,имам мъжки питбул на почти 2 години..Та ще давам направо.В началото на лятото на едната лапа му се беше появила бучка.Не обърнахме много внимание,защото беше много мъничка и всички си мислехме че е някаква раничка или брадавичка.С течение на времето почна да расте и стигна така до.. доста сериозен размер.Записахме му час за ветеринар,закарахме го и му взеха проба с игла.Лекарката тогава каза че е туморно образование,но не е нещо твърде сериозно за което да се притесняваме.Само беше казала че има някакви микроорганизми в него които изобщо не и харесват.Таа тя беше казала че има 2 варианта.Единият беше да го отстранят хирургически а другия с помощта на медикаменти.Тя самата каза че по-добрият вариант е с хапчетата.Каза да ги пие в продължение на 2-3 седмици нещо такова беше и ако не дадат желания резултат да го закараме да го махат по оперативен път.Та докато пиеше хапчетата бучката намаляваше всеки ден все повече повече докато накрая изчезна..Всичките ми притеснения изчезнаха и бях много щастлива,докато вчера не забелязах на единия му крак цели две такива бучки в много малки размери..Едната е между лапите на крака му и е напълно незабележима .Просто реших да го разгледам и му разделечих лапичките и я набарах,даже успях да я видя .Другата е на по-видно място отново на лапата му..Та си мисля ако беше някакво доброкачествено образование нормално ли е да се появи пак и то даже цели две.Разбира се ,че ще го закарам на лекар но искам да проследя 15 дни как ще се развият нещата,дали ще почне да расте и т.н..Много ми е притеснено ,ако някой се е сблъскал с нещо такова нека да ми сподели...Не искам да се психясвам,но ми е много напрегнато.Минават ми всякакви мисли през главата.Възможно ли е да е рак.. и какво ли не още.

Коментари

1.   Възможно е бактерията да ги прави тези работи, но не е изключено и тумор да е. Пиши какво се случва.