Споделена история от Други

Как да заговарям жени
Здравейте млад мъж съм на 30 години въпроса ми е как може да заговарям жени без значение от мястото дали е в парка, кафене и така нататък как да започна разговор с определена или всяка една жена ще се радвам на вашите мнения, благодаря предварително!?

Коментари

1.   Наскоро имаше една подобна тема тук:
http://spodeli.net/story.php?ID=161841

- Кифлоприземител

2.   Нямаш ли хубав външен вид, пари или власт просто се откажи. Ако ще да си най-сладкодумния, с най-обаятелния изказ, с най-доброто чувство за хумор пак няма да стане. А пък, ако те първа си решил да се опитваш, просто се откажи. Безсмислено е. Нищо не се получава. Отдай се на професионалното си развитие, натрупай опит, пари, създай контакти, връзки и т.н. Ако ги имаш тези неща някъде в началото на 40-те би трябвало вече да имат интерес жените към теб. Аз самият съм трагичен с жените. Затова гледам да се развивам професионално и просто се надявам след време заради позицията ми в обществото, да успея да привлека някакво женско внимание. Имам доста наблюдения над въже на по 40 и нещо и дори към 50, които е видно, че никакви ги е нямало с жените като млади, а и сега също, но пък за сметка на това са успешни в кариерата, имат пари, власт и т.н. и привличат не една или две и то доооста красиви жени, за каквито като по-млади, дори не са и мечтали. Това е единственият начин за такива като нас, приятелю. Ако не успеем да се развием професионално и материално ще си лъскаме бастуните, ще си плащаме когато можем на някоя проститутка и толкова.

3.   Както заговаряш и мъже, че и деца - отваряш устата си, езикът започва да се движи в синхрон с устните, за да произвеждаш звучи, които да формират думи и те на свой ред изречения.

Ако очакваш да ти дадем някаква брилянтна идея за свалка, няма да стане! Нали трябва и за нас да има нещо? Като си издадеш работещите тактики, накрая ти без жена, а другите - с такава.

4.   Абе вече минаваш над младите мъже. Два съвета едни и същи ги повтарям на всеки подобен въпрос: 1. Развивай се, учи и се подобрявай, подобрявай външният си вид и вътрешната си красота, развивай интелекта си и чети книги, когато го направиш, ще се появи романтичен интерес към теб и няма да се налага ти да ги търсиш 2. Намери среда, където има не просто много жени, а където има точните жени, които ти пасват на твоя характер. Сега докато пишеш това, някъде има цяла група от такива жени, с които бихте имали 98% съвместимост в характерите. Твоята задача е просто да ги намериш.. Бъди креативен. Жокер: Клубове по интереси, университет, работа и т. н.

5.   Отиди на протест срещу зеления сертификат и там заговаряй жени.