Споделена история от Други

На пазар в кауфланд
В Кауфланд Кърджали преди минути влезнах да си взема от зелето на промоция. И понеже горните листа са неизползваеми и все пак си даваме парите за нещо което ще ползваме, реших да ги махна. Появи се един неидентифициран тип, който ми направи забележка, че на пазара са били по незнам колко лева и да не съм ги белела. После разбрах, не е даже персонал, а охрана.

Коментари

2.   Ами, нормално... Идеята им е да продадат възможно най-много и да спечелят, не им пука, че външните листа са гнили. Имаше нещо подобно в Т-Маркет преди време - бележка, която гласеше да не се махат дръжките и листата на мандарините. Не ги касае ние да спестим, а те да спечелят. Ако могат и кравешко лайно ще увият в зелеви листа, за да ти го пробутат.

3.   Не само ще ги белиш, ами и ти е трябвало да им направиш забележка да си преведат зелето във вид, а не да си продават брака.

4.   Охраната го боли хуя за листата на Кауфланд. Явно жена му не му е пуснала и решил да се направи на важен на нечий гръб.

6.   Пак добре като са заредили зеле изобщо при вас... Нашият пуска по някоя друга щайга и сутринта за полових час се разграбва. Мен такива фалшиви обяви ме дразнят. Била беше типична с това, но и Кауфланд вземат по същият начин. Иначе, в крайна сметка каквото ти продават, това купуваш. Никой не те кара насила. Аз лично се дразня на тарикати, особено като създават кочина след тях...

7.   В дълбоката провинция е така. Всеки простак и селяк си мисли, че може да си прави каквото си поиска.

8.   Другия път излизаш и купувап от пазара от някоя баба или дядо.Трябва да подкрепяме местните производители.Винаги когато е възможно купувам от селския пазар.

9.   До 2 - Има лесно, тогава - ходи в други махязини, при други търговци, пазарувай онлайн и така.

12.   А не трябва ли стоката да изглежда добре търговски, защо не са махнали птогнилите неща, а ги продават?

16.   Нарушаваш стоката един вид, плюс че горните листа обират мръсотията от въздуха и от хората които пипат. Все едно да си обелиш бананите, тя нали люспата не се яде. Охранителят му казват какво да прави по радиостанцията, всеки голям магазин има повече камери от колкото в Big Brother.