Малкия ми завърта главата все повече
Здравейте.
Аз съм момиче на 20 години и сега съм в 11 клас. Заради финансови проблеми зарязах училището, за да работя и пропуснах някоя друга годинка. От тази учебна година съм отново на училище.
Имам си и приятел от няколко години, с когото живея и засега нямаме кой знае какви проблеми, освен че вече не сме си интересни може би.
Беше ми много странно отначало да съм отново на училище, че и с по-малки от мен, но бързо свикнах и ми е много приятно да ходя. Там е работата обаче, че в класа ми има едно момченце, тих, спокоен, много КРАСИВ (! ), и интелигентен, който много ми е грабнал вниманието напоследък и се усеща силна химия. Като започне да ми говори и се чувствам и го гледам като 12-годишна, а уж съм кака. Той се опитва да го скрие, но и за него е така. Слава Богу, той се държи на положение и добре прави, защото аз не знам още колко ще държа фронта.
Обичам си приятеля, свикнала съм с него, но тоя малкия ме подлудява само като го погледна. Не знам колко ще устоявам още да не му причиня нещо. Не съм изпитвала такива вълнения от мноооого много време....

Благодаря за вниманието, просто споделям да ми олекне, че не се издържа.

Коментари

1.   ми като не се издържа давай ама първо зарежи приятеля си, че да си хване светица.

2.   Наистина не е лесно!

Ти помниш ли кога сме расли
в едни и същи детски ясли?
Небрежно лапнал биберона,
аз те фиксирах и смутих...

3.   Хубаво е, че споделяш... то зъб да те боли и... да те сърби не се търпи... Няма лошо да опиташ с малкия, пък каквото стане, все пак си едва на 20 години, сега тио е времето :)

4.   Че причини му го :) И той ще се радва, и ти, всички весели и щастливи :)

5.   На 20г. 12 клас? За мен би било унижение да се занимавам с такава...

7.   Айде стига сте хранили момичето номер 5, голямо важно. На мен тъща ми на 45 години изкара средното :) Имало си е момичето причини, прекъснало за малко. Сега и е времето за такива щуротии, кога да ги прави тия неща, след 5 години, като има съпруг и децфа? !