Аз съм на 14, а той на 35
Приятелят ми е на 35, а аз сън на 14. Знам, че всички, ще кажат, че е много голям и, че ме използва и тн. Чувствам се толкова щастлива с него, отношението му към мен е невероятно. Нямам проблеми с баща ми, ако някой си помисли нещо. Не съм с него за пари, от богато семейство съм. Интересува ме има ли други момичета на моята възраст, които имат връзка с момче над 30г.?

Коментари

1.   Казваш, че си от богато семейство. Майка ти и татко ти какво мислят за тази връзка? Изобщо знаят ли за приятеля ти? Поне на колко е години, с какво се занимава? Или ходите тайно...

2.   Не,но моят баща е доста добър и свиреп прокурор. Искаш ли да го запозная с теб и с приятелят ти? ;)

3.   До 2 - Може и да е добър в работата си, но всеки държавен работник, който се слави като свиреп, едва ли е добър човек. И не, няма нужда да ги запознаваш, защото лицата, навършили 14 години, могат да правят секс с други желащи лица, навършили 14 години.
Дали е правилно - да, според зкаона, макар да не ми звучи добре.

4.   Да, аз съм на 9 и имам връзка с момче малко над 85. Обожавам как ме гледа, докато му поставям протезите... ебаси тъпите теми, дори не са забавни вече. :(

5.   Това е прекрасно миличка,наслаждавай се на връзката си и не слушай "загрижените" за теб завистници и мръсници.Най-важното е любовта между вас,която може да премине и в семейни отношения и ценности.Бъди щастлива и благословена!

6.   Момче над 30...Откачена работа. Страшно е, колко малко знаем за децата си и как вярваме на всичко, което ни се иска.

7.   Ами би било чудесно, защото сред приятелите си имам и точно такива като баща ти. Сега да не вземе да се окаже, че и с него се познавам :)

8.   Може да бъде съден за педофилия. Ти не си пълнолетна.

9.   5, много сладко говориш, но утре като ѝ направи бебе това 35 годишно момче, дали ще може да издържа семейство от непълнолетна майка и бебе? Да, може би ще разчитат и на държавна помощ. Но на малката госпожица дали ще ѝ понесе да заживее на финансов стандарт, който ще е рязко по-нисък от този, който прокурорът ѝ осигурява досега? Имаш свободата да ме считаш за "завистница", а мръсница със сигурност съм ;) Но определено наистина мисля доброто на такива момичета, за разлика от такива като теб, които са с едни много болни амбиции за разплод.

10.   Какво момче е на 35? Дърто магаре за женене, гони четиридесетака. Дано това да е някаква фантазия, иначе е жалко и тъжно колко изтървани са сегашните момичета.

11.   8, като повечето неграмотни българи, и ти не разбираш разликата между пълнолетие и възраст за сексуално съгласие. В България тази възраст е 14 години гледам. Доста ниска според мен, но като повечето не знаят и не се интересуват от закони, така ще е...

Също, научете я тая дума педофилия какво значи най-накрая... Отнася се до деца които не са минали пубертета. Пубертетът при момичетата е между 9 и 13 години. Който не знае, след това момичето може да ражда деца, което значи че биологично е жена, не дете. Че психологически на 14 не е жена е ясно. Но това е трудна тема, защото много жени и на 34 разсъждават като на 14... Няма как с чиста съвест да кажа - почакай за тези неща, след 4-5 години ще поумнееш. Ами фактът е, че повечето не поумняват.

А относно авторката, тя е проблем на родителите си, не мой... Да, в този контекст тя не е пълнолетна, и е родителите и отговарят за нея. Т.е. я забременее, я има насилие над нея, те ще операт пешкира. Положението с жените в България е страшно и не мисля, че този случай е кой знае колко по-различен от останалите... Единствено, че настъпва по-сриозно социалните норми.

12.   Той е за бой!
Ж33

13.   Ном.4 прекрасен коментар! Разсмя ме до сълзи!

14.   3, като спите с чичковци ,а вие сте над 14 години,но нямате 18,може да бъде съден за педофилия. Лицата,навършили 14 години да правят секс с други, навършилу 14,е когато двама тийнейджъри се еб*т. А не когато 35 годишен чука 14 годишно хлапе,което скоро е сменило млечните си зъбки и е неприятно, неориентирано лапе,като всички пискливи кифли 7-8 клас... И да,баща ми е свиреп прокурор ,именно,понеже не е подкупен и доста такива е набутал зад решетките. Като нейният любовник,педофил. ;) Тая кифла,дори няма 16... Заслужава баща й да чука 15 годишна или майка й,да зареже баща й, за 18 годишен. Номер две съм. С нормално семейство,което съм си създал от 22 годишен,сега съм на 25.

15.   4. Темите са тъпи и още по-тъпи ще се публикуват. И не забравяй, че автора на всички тъпи теми е един и същ.

16.   Напълни се със сузанити тази държава...

17.   Към 8,

Не, не може. Няма такова нещо в закона като "да те съдят за педофилия". Нарича се разврат с малолетен/а (ако няма 14), и разврат с непълнолетен/а (ако има навършени 14).

18.   До 11. Очевидно е, че ти се нуждаеш от ограмотяване! Прочети закона за "Закрила на детето" , както и се запознай с десетките случаи на изведени от семейството деца, защото дъщерята прави секс на 14 години.
В България всички до 18 г. възраст се считат за деца, дори се преглеждат само от лекари- педиатри.
Има много момичета, които дори нямат цикъл преди 16 г, както и гърдите достигат максималния си размер едва на 25 г.възраст. Биологичните белези не са белег за умствена зрялост.

19.   18, ако за това извеждаха деца от семействата, поне половината да са останали без тях :-) Това са легенди за Торбалан.
Над 14 г. не е престъпление, дали е морално е съвсем отделна тема. Авторката да се замисли защо гаджето й не си хване жена / момиче ;-) на неговата възраст, а се занимава с деца. О, да, сигурно защото тя не е като другите и е много зряла за възрастта си :-)

20.   от 1/7 до 14: Сори човек, подведох се, че си авторката и ми отговаряш.

22.   А, не си нито първата, нито последната влюбена, която си мисли, че той е така влюбен, че само чака да станеш на 18 за да се ожени за теб. Колко такива филми сме гледали... обаче защо ли винаги нещата завършват с "той си поигра с мен и ме заряза"?
Да, да, знам, че не ми вярваш, обаче точно така ще стане, но щом не ти е проблем да служиш за забавление на разни батковци, които са толкова зле, че се занимават с деца, защото никоя жени не им се връзва на акъла... Замисли ли се какво прави мъж на 35 с дете вместо да има сериозна приятелка? Ами просто не може да си намери такава!

24.   До 14 - Звучиш ми по-скоро, като син на хамалин, отколкто на прокурор, но па знам ли - добрите професионалсити, не са винаги и добри родители.

25.   Това според мен го е написал мъж, който се надява да има момичета, които си падат по 35 годишни мъже и по този начин пита дали ще му се отвори парашута.

26.   Това според мен го е написал мъж, който се надява да има момичета, които си падат по 35 годишни мъже и по този начин пита дали ще му се отвори парашута.

28.   Приятелят ти е педофил ако не знаеш. Държи се добре с теб за да му се вържеш на номерата. Сега си щастлива, после ще ревеш. Защо твоя приятел не може да си намери приятелка на неговите години? Ти си дете, тоя едва ли не може да ти е баща. Сигурно ще си кажеш че възрастта е просто число, но и затвора е просто стая. Родителите ти знаят ли за това? Аз ако ти бях майка такова нещо не бих позволила. Аз след 4 месеца ставам на 18 и знам по какъв начин съм мислела тогава и по какъв начин мисля сега. Разликата е огромна. Да не говорим как би мислела една 35 годишна жена. Огромна разлика. Не си зряла още и не осъзнаваш че си жертва. Дано съм права и това си е измислица, но ако не е... Трагедия.

29.   Иди питай тия, които ГДБОП хвана дали не са осъдени за педофилия и тогава квакай.

30.   Това е тролска тема, каквото се връзвате не знам.

31.   до 18

Да, защото тези на 18, където се чукат всяка седмица с различни са много зрели жени ! И на 30 повечето не са имали един сериозен приятел.

32.   авторката: Не знам защо ми четете морал, ясно ми е, че разликата ни е голяма, но за мен има неща които са по-важни в една връзка. Иначе родителите ми все още не знаят, като стана на 16 мисля да им кажа.Очаквам мнения от момичена на 14,15

33.   Педофил или не този чичка те използва за секс. Много мъже лъжат момиченцата между 13-20 годишни, защото са тъпи и си мечтаят за принца на белия кон, обаче получават само коня.
Замисли се какво правиш с този чичка. Някой 16-18 годишен повече ще ти подхожда.. Остави чичката и си намери момче за теб. Много сутеньори лъжат именно такива деца и те вървят след тях и ги правят проститутки. После, когато пораснеш и се за питаш аз не съм ли тъпа и той не ме ли лъже ще ти направи дете и ще ти каже, че много те обичаи пак ще те излъже. Той ще чака на дивана да му носиш париНа моя приятелка се случи същото. Така че умната

34.   Запознай го с майка си. Така ще е най-добре за всички. А може и да се сдобиеш с братче/сестричка.