Споделена история от Други

Мъжко бельо
Здравейте, хора! Днес искам да чуя мнения, както на дамите, така и на господата! Отварям тема за мъжкото бельо! Мъж съм на на 24 години имам активен начин на живот, спортувам имам си приятелка и се интересувам от мода, но преди всичко държа да е удобно! В модата влиза и бельото на господата. Много от тях го пренебрегват, но то е важно също толкова, колкото и дамското! Искам да ви попитам дами, вие какво предпочитате? Боксерки прилепнали с ластици, тип шорти или слипове?
Както и мъжете:Какво носите с какви дрехи ги съчетавате и съобразявате ли се какви панталони косите, както и с какво спите как предпочитате и защо?
Аз лично кося всичко, но по удобство на първо място за мен остават шортите. Разбира се купувам закачливи и купувам най-скъпите и качествени, също така имам и от по-старите модели, които са памучни и някои биха си казали, че само дядовците ги носят, но на мен лично са ми удобни. В шакефчето си за бельо имам и слипове с по-прилепнал панталон или официален нося слипове, също така имам и много от прилепналите боксерки с ластици! Имам над 40 чифта гащи и никога не са ми излишни, аз като пътувам винаги взимам повече със себе си!
Също така и кося потници, защото изключително много ме дразни да се изпотя или материята на тениската или ризата да е в пряк досег с кожата ми, като от тях също нося предимно памучни, но обичам и лете и зиме да имам нещо! Благодаря ще се радвам да прочета вашите мнения!

Коментари

1.   Кое е най-хубавото мъжко белъо? Ами - сваленото!

Ж 28

2.   Какво ти пука дамите какво предпопитат?
Ти всичко заради тях ли го правиш? Ако утре ти каже, че е хубаво да излизаш с вибратор в задника, ще излезеш ли?
Ти си мъж, сам решаваш кое е добро и кое не. Ако на някоя не и харесва бельото, проблемът си е нейн.
Ама не да питаш като льольо по форумите какво бельо да си купиш.

3.   Нося боксерки с ластик, но от тези по късите и тесни. Не нося онези тип шорти, които все едно си обул някаква торба. Слиповете не ме кефят нещо, с боксерки ми е най-добре, не се съобразявам как ще се обличам и какво бельо да нося. Понякога даже съм и без бельо в зависимост от това дали ще има девойки наоколо :D

4.   Нося предимно "дядовски" боксерки. Не са прилепнали и за това са ми удобни. За мен бельото на първо място трябва да е удобно. С приятелката ми се шегуваме, че нося дядовско бельо, та за това му казах така в първото изречение. 100% памук е, сиво с разни шарки, имам 5 такива чифта и ги нося предимно тях, всички други останали са от другият по-младежки тип, дето са прилепнали. Слипове не нося още от тинейджър, не са ми удобни. На 26 съм, ако има значение.

6.   Аз съм жена и ходя с обикновенни памучни боксерки (най-удобни са), а това е най-важното в ежедневието. Все ми е тая какво е бельото на господина с който съм. Естествено трябва да е чисто и да му е по мярка, но другото си е негова работа. Иначе на мен ми харесват забавни, със свежи цветове мъжки тесни боксерки (най-секси стоят, особенно върху строен мъж ;)))