Споделена история от Други

Да си купя ли?
Здравейте. Искам да изкарам шофьорски курс,бях си купила помагало в началото на 2020,но заради пандемията не успях да се запиша и отлагах. Искам тази година живот и здраве пролетта да се запиша. Въпросът ми е мога ли да чета от старото помагало и дават ли в самата школа или сам си купуваш? Защото иначе ще ми останат така двете помагала,ако трябва да купувам друго. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Няма проблеми да четеш от стария учебник.След това решавай и листовки и мисли над тях!Аз попринцип на изуст ги научих отговорите с времето и така без грешка ги изкарах

2.   Не вярвам законът за движение по пътищата да се е променил кой знае колко, така че и старото върши работа.

Аз лично никога не съм чел от помагало, а изкарах 95 или 97 точки на изпита, само от решаване на тестове здраво докато изчистя грешките и пропуските.

3.   Не, няма нужда да си взимаш друг правилник. Не съм сигурен, но мисля, че има школи, в които дават(естествено влиза в цената, която плащаш за курса), но доколкото знам не е много честа практика май. А и както казах вече няма нужда от друг правилник. Чети си този, който имаш и така. Успех ти пожелавам с курсовете !

4.   Абсолютно можеш,а и не се притеснявай толкова,вече и магаре да пуснеш ще изкара курсовете само да си плати!Искам да кажа че не е толкова трудно колкото преди години и все пак да случиш на добър инструктор

5.   Не! Ако от курса те накарат казваш че имаш. Синът м преди 4 години изкара курсовете, не сме купували правилник, не е чел въобще, направо почна да решава листовките по логика в сайт за упражнение, първоначално с много грешки, докато си проверява запомня някой друг правилен отговор на втората седмица решаваше листовките без грешка на трета отиде и си взе листовките от първи път, кормуването на същия принцип чрез натрупване на опит пак от пъри път взет изпит. Да чукна на дърво за 4 години има само едно леко произшествие при паркиране и една глоба за неправилно паркиране (20лв).

6.   Нямаш проблеми, просто го прочети и разбери един път поне. Листовките се зубрят така или иначе.