Споделена история от Други

Какво за вас е леко поведение?
Здравейте. Има въпрос към всички вас, който ме вълнува.
Момиче съм на 20 години и ми е интересно какво за вас е леко поведение в една жена?

Коментари

1.   Да сменя мъжете прекалено често.

2.   Лесно да дава секс, да разваля връзки, да се облича провокативно, открито да флиртува с мъже, особено с обвързани такива, да намига палаво на този и онзи, особено ако е във връзка, да кача провокативни снимки в интернет. Такива неща.

3.   Ниво на съзнанието е. Ниско ниво на съзнание. Да не може да се разчита на нея. Да си сменя мнението постоянно. Днес да харесва един, утре друг, вдруги ден трети. Малко са жените с характер, себеуважение.

4.   Да сменя често мъжете. Да се облича вулгарно. Да е уж във връзка пък да флиртува.

5.   Да изневерява, да ходи с женени мъже, да дава секс за пари, подаръци, облаги, да се чука с всеки, който ѝ поиска, въобще дашна и лесна жена, тип парцал, без достойнство и самоуважение.

6.   Точно с такава на скоро се разделих. През целият си живот е скачала от един на друг. Никога не е сама. Но е изключително хитра, пресметлива, коварна и лоша жена. Крие се зад сълзите си. А грам чувства няма в себе си. Мили Боже защо ме срещтна с, такава Жена. Уж му се помолих да не ме среща с гадни жени, а точно това направи. Срещтна, ме от лошите най лошата и гадна безчувствена жена. За мое съжаление се превързах и сега, страдам. По цял ден страдам. А мисалта, че ще я такова друг допълнително ме съсипва.
Ужасно е да страдаш.. Много боли много. Как ще я превъзмогне направо не знам. Просто не знам.

7.   2, ти направо описа "готините мъже", само че за жените е срамно това поведение. На това му се казва: "двоен стандарт".

8.   Кат бях млад, миндилите с леко поведение ги отбягвах...
.
Одъртях, на 45 съм...
.
Сега те ме отбягват...
.
Затова , не правете като мен, не ги жалете, а ги плющете , голяма работа че били с леко поведение...

9.   Разкрепостено поведение, обсебеност от социални мрежи, качване на интимно съдържание в тях, да си пише с всеки писал и здр ко пр кукло, да се облича курвенско, да върви с курвенска походка по улиците, да забива чужди заети мъже не само по кафета и заведения, а навсякъде включително и във работата си. Да се опитва с половите си органи да си заслужи специално уважение и по високо заплащане.

10.   Да има поведение, което не би искала дъщеря ти да има. Това е.

Разни жени, които ми говорят за двойни стандарти и прочее просто хвърлят прах срещу вятъра. Като ги питаш дали иска дъщеря им да се ''думка'' с различни всяка вечер, да ѝ се изреждат 4-5 човека на една вечер, да се снима гола по сайтовете... всички ще кажат, че не искат дъщеря им да е такава.

Братан.

11.   Една жена има леко поведение, когато се ебе наляво и надясно без да има критерии, сиреч с който и падне. Плюс че се ебе с други, когато уж е във връзка.

Ако пак се ебе много, но само с готини пичове / качествени мъже е класна курва.

Ако пък се ебе за материални облаги, тогава е проститутка.

Ако не се ебе изобщо е луда или фригидна.

Ако се ебе само с един мъж в целия си живот е тъпа.

Ако се ебе само с този, с който е във връзка и връзките и са средно по-дълги от няколко месеца е в общи линии нормална жена.

12.   Момиче, аз съм жена на 50 години и от позицията на опита ще ти кажа, че сексът - и колко често го правиш - сам по себе си няма нищо общо с морала. Една свободна жена има правото на интимен живот според своите разбирания. Но! Подчертавам думата "свободна". Да е спечелила доверието на човек, който я обича, и да го лъже зад гърба му, е непростимо. Ето, това вече е леко поведение.
Облеклото също няма нищо общо с морала. Както ти харесва, така се обличай. Но се старай външният ти вид да съответства на ситуацията, защото в противен случаи околните наистина могат да го окачествят като "леко поведение". Давам пример. Не е добре на лекции в университета да се появиш с пола под дупето и блуза през която се вижда бельото ти. Така можеш да посрещнеш у дома гаджето си.
Леко поведение категорично е: демонстриране на неуважение към околните; фамилярничене с непознати; показен фрилт (дори да не си в момента във връзка); незачитане на личните граници на другите; съмнителна хигиена; лоши навици като алкохол, цигари или наркотици; вулгарен речник, употреба на диалектни и жаргонни думи; лоши маниери и антисоциално поведение.
Но аз, авторке, не вярвам, след като темата изобщо те интересува, някое от тези качества да ти е присъщо.

13.   Това са ограничаващи вярвания. Аман от моралисти. Никой никого не може да съди кой с кого и колко спи. Изборът да си човек Х, какъвто и да е единствено е само твой избор. Визирам 6. Сълзи, манипулации, изборът си е изцяло на мъжа. Живеем в нови времена и мнението на една възрастна жена ще е едно и съвсем на друго на 20 годишна. Не влизате сами в капана на кой, какво рекъл, казал, осъдил.

14.   Жена, която не уважава себе си.

Чингис Хан