Споделена история от Други

Имам голям проблем,хора!!
Добър ден. Ще започна с това,че съм момиче на 21. Работя в едно заведение ( умишлено няма да споменавам кое ). Преди 7 месеца прекъснах отношения с така нареченкте ми "приятели" те бяха само 2. Попринцип нямам приятели,ходя на работа и уча задочно. Не излизам никъде. Не обичам дискотеки и прочие.
Разбрах,че от утре една от "приятелките" ми ще работи заедно с мен. Чувствам се много притеснена и напрегната,как ще я погледна,какво ще ми каже,дори обмислям да напусна. Какво да правя??

Коментари

1.   Глупости, няма от какво да се притесняваш. И аз съм същия, на същата възраст в подобна ситуация. Притесняваш се, че ще те пита къде си била толкова време ли? А тя, къде се е загубила? Стига да не си подливате вода една друга, няма какво да му мислиш, излично си тровиш нервите.

2.   Каквото и да сте преживели двете, просто й кажи здравей и ако де наложи да й помогнеш да навлезе в работата - й помогни. Не забрявай, че си на работа и вадиш пари от нея. Бъди сериозна и не започвай с детските глупости да напуснеш

Но го погледни от добрата страна, така ще имаш още взимане даване с нея и може да възобновиш комуникацията си с нея, да излезеш от този затворен кръг в който си.

3.   Зависи как сте се разделили и дали тя ще е честна с теб. Ако не-наистина напусни и си търси нещо друго.

5.   Голяма грешка, ще е да напуснеш! Дръж се любезно и служебно, като към нова колежка и толкова. Не разбирам каква ти е драмата тук?

6.   И аз съм имал такива случаи и много съм се сдухвал, но после си дадох сметка за нещо друго - както аз съм прекъснал отношенията с някои хора, така и те. Така че защо да се чувствам аз виновен, а те не? Ако искаха и те можеха да ме потърсят, нали така? На твое място бих се държал с момичето учтиво и приятелски, все едно нищо не се е случило.

7.   Здрасти. Въпросът е в това,че аз не искам да общувам с нея...