Споделена история от Други

Размер при различните нации. Изненада
Първо нека жените, спали с мъже от различни нации да кажат имат ли някакви впечатления за размера.

Попрегледах разни статистики, за да видя къде сме ние по размер на фалос и аз конкретно. Обаче останах изненадан кои са на първо място и то с разлика. Еквадорците за Бога! С почти 18 санта средно. Това никак не е малко и то говорим за среден размер. Значи има и не малко сред тях с 20 и нагоре. Викам "тия нещо са се объркали" и проверих още няколко източника. Няма лъжа, няма измама, еквадорците са най-надарени според всички статистики.

Аз съм бил в Испания и съм виждал доста такива. Ами те 90% са под 160 см, как може такова човече да извади 18, че и 20 плюс санта? Няма негри, няма араби - еквадорците, човек. По статистика ги дават средно 167 санта високи, ама аз такъв еквадорец почти не съм виждал. Аз чак не мога да си представя мъж кинта и 50 с 20 санта интрумент. Че той ще му стига до гърлото. Нека ако има жени с опит с такива да кажат. А жените им са по кинта и 40, как го поемат това нещо? Те матките им в гърлото ли са?

Боливийците също са в челните места, а те също са масово по кинта и 50-60.

В същото време снажни големи мъже като немци, шведи, датчани, украинци, сърби, поляци, финландци са с 13-15. Айде 15 не е чак малко, ама не е кой знае какво, а те уж големи мъже.

Негрите, които са пословични с това, не са много напред в класацията. Има само 3-4 негърски държави с около 16, което е само със има-няма 1 см повече от нас и значително по-малко от еквадорците и това е. Всичко друго е масово около 15, т.е. колкото нас. Даже нигерийците например и някои други са около 14. Не знам какви са тия слухове, че едва ли не на всеки негър му е 20. Нека жените, спали с негра да кажат. Според мен просто има определен процент негри с много големи, но като среден размер не са повече от нас. Или може би отклоненията между най-малките и най-големите са значителни и от там този мит. Не знам, аз така си го обяснявам. Все пак не съм ял нигерийски, не съм гей.

Иначе дръпнатите са окупирали сериозно дънто на класацията. На последните места само дръпнати с по 10-11 санта пишлета, не знам жените им как ги търпят честно казано. Че то моя като спи е толкова. Братята македонци уж същия ген, ама с над сантимче под нас. Техните са под 14 завалиите. Арабите гледам се въртят около 13-14, доста зле.

Коментари

2.   Статистиката както знаеш отчита че всички ядем мусака, и не отчита че всъщност някой яде само кюфтета, а други оцеляват на печен картоф.
Надали ще намериш много българки спали с огромно количество еквадорци, че да ти кажат вярно ли е. Но по принцип всяка нация си има някакви см за приемливи. За мъжете от Филипините 7-8 см си е съвсем нормален размер, там често има мъже с 6 см. Но както знаеш че можеш да намериш българин с 25 см така вероярно можеш да намериш 25см и в почти всяка друга нация поне един мъж. Важно е обаче да осъзнаеш че не размера прави секса хубав, щом филипинците се размножават значи има жени които харесват техния секс, а отчитайки раждаемостта на филипините, доста секс правят. Гледай раждаемостта при дръпнатите и си направи извод големината ли е по важна при секса или нещо друго.

3.   Тая простотия с надарените негри тръгна от порното и понеже черните са силни физически, а не като азиатците например, масово се повярва, че всички вадят по 23см.

Иначе ръстът няма значение в случая. Дребна жена може и да е тясна, ама може и да не е. Преди време говорих с приятелка и ѝ споделих, че по мои впечатления, българите са надарени. Само веднъж съм била с мъж, който бе висок и строен, но с изключително малък пенис. Тя пък обяви, че наблюденията ѝ са съвсем различни - 50% били с малки пишки, но тя има много повече опит от мен. Била съм с чех и поляк - доста надарени, но не са представителна извадка.

4.   Азиатките са по 160 см, за какво са им по-големи пениси...
(Китайките са среден ръст - 155.8 cм, индийките - 162 cм - тези са най-многолюдните народи)
А иначе е всеизвестно, че северняци като скандинавците са с доста малки въпреки височината си, вероятно е от климата, няма логика да ти е голям, само отделяш топлина.

5.   Аз съм с доста скромен опит и не съм била с много мъже. Общо са 8. Била съм с българи, с 1 немец на Слънчев бряг и с 2ма американци докато бях на бригадата в САЩ. Всички бяха със среден размер. :ДД Не съм била иначе с негър и не знам дали е мит, че са им големи. Една приятелка имаше кратка връзка с негър и каза, че не е чак толкова голям и и се е сторил нормален :Д от тези мъже с които аз съм била с най-голям беше едно от българските ми гаджета. Според мен си зависи от човек, от ген.

6.   Моите адмирации на админа за одобрената тема ! С голямо удоволствие ще чета коментарите под нея !
Отмосно темата - аз съм мъж и съм бил с 3-ма мъже. Мисля, че на българите им е голям !

7.   Хаххаха, ох, ще умра от смях. Скромен опит вика номер 5, само 8 мъже :D:D:D
Е да, сравнено с тия с по 100, сигурно е скромен.

8.   Бе то това едва ли е толкова важно. Важен е майсторлъка и умението да задоволи и предразположи жената. Аз лично не съм "случвала" на мъже с големи или много големи. Била съм с американец, момче от молдова, поляк, евреин и четирима българи. Всичките от бялата раса. Не съм пробвала с черен или жълт.

11.   Е, това ли е скромен опит, номер 8. Била си досега "само" с осем мъже, колка да са. Както се казва, ти направо още си девствена.
Аз съм неженен и пази боже да не срещна жена с твоя скромен да ми стане съпруга. Предпочитам да си бъда сам, отколкото да бъда с някоя, защото аз не съм късметлия и може и да ми се падна някоя с голям опит, който не ми се мисли колко може да бъде, поне едно 15-20 бройки.
Надявам се този коментар само да е провокация, а не истина, защото ако е истина, значи човечеството яко сме го закъсали.

12.   До 5, 8 мъже не са малко. Още повече, че си спала с 3-ма чужденци. Чудно какво ли за теб би означавало "нескромен опит" и кога бройката ти щеше да влиза в графата "много"? Не 8, а с 80 ли?

14.   12, познавах ученички на по 16-17 с десетки мъже като бройка. И това беше преди 15тина години. Сега е още по-лесно да си намерят любовници младите жени. Така че няма какво да се коркаш, зависи си от човека.

15.   Ръстът не е свързан с размера. Аз съм 1.65 и ми е дълъг 18см и в обиколка още толкова. При мен не е толкова до дължината колкото до ширината.. доста си е дебел и в някои ситуации като съм надървен даже ми е неудобно да се прегъвам/изправям понеже си личи доста и да не ме вземат за някакъв извратен.В краен случай ръцете в джобовете :D. Даже имаше едно момиче дето умря от смях, че най големия дето е виждала бил моя,пък аз по ирония на съдбата съм си доста дребен и на ръст и на кила. Виждал съм доста повече пишки от повечето коментиращи жени (тренирал съм футбол и знам какво е след мач, да няма неразбрали :D) и мога да кажа, че по ирония на съдбата имаше само един с по-голям от моя и той също беше висок около 1,70.

16.   Спала съм с еквадорец. Не беше нищо особено. Най-голям размер имаше един белгиец, впрочем. С черни и азиатци не съм имала взимане-даване. Това са разни мъжки комплексарски стъкмистики и не знам защо им обръщате внимание.

17.   До 11 от 8
Е, аз съм на 39 г бе пич ;)
Била съм във връзки с 8 мъже за период от 20 г., направо съм "бройкаджийка" ;))

18.   Оф филмари. За номер 8, аз съм момче на 26 и съм бил с 12. Средно на година да спя с по 2-3 момичета, като съм имал дълги периоди на суша и година някъде сериозна приятелка. Тва се нарича да имаш някакъв сексуален живот, не знам какво очаквате.