Споделена история от Други

Проблем с бивша колежка
Здравейте читатели. Искрено се надявам да ми помогнете относно проблем. Работих лятото с една колежка. Много мило и добре се държи с мен по-принцип. Обаче в последно време се промени към мен. Много ми се ядосва каквото и да кажа. Започнах да усещам, че си променя отношението към мен да мълчи като отида и крие нещо от мен, защото нищо не ми казва относно проблемите между нас двете. Отидох докато беше отпуска да питам кога ще дойде на работа, за да мога да знам кога да отида, за да поговоря с колежката да я питам какво има и Какво съм и направила, за да се държи така с мен. Накрая помолих нейна колежка да и каже, че искам добри отношения и и беше казала и получих отговор, че нищо не е казала. И в събота нямаше нищо накрая изведнъж профила и изчезна. Мислех, че е на работа в понеделник и ми казаха, че Едва ли не не искала да има нещо общо с мен и не искала да идвам и не искала да ми говори и, че я притеснявам. Потърсих колежката си във Фейсбук, за да я питам Вярно ли е? Почувствах се виновна, че може би съм я провокирала и я помолих да се сдобрим. Блокира ме. Бихте ли ми казали Защо прави така и възможно ли е да ме мрази и защо постъпва така с мен? Възможно ли е да ме блокирала първия път, защото намесвах нейни колежки. А нея вечер пак ме блокирала като опитах да я убедя да се сдобрим. Аз искам просто да се сдобрим. Помогнете ми много съм отчаяна.

Коментари

1.   Ами така правите вие жените. Разчитате на телепатия. Сега разбираш какво ни е на нас мъжете.
Иначе по въпроса - може да си направила нещо неосъзнато. Това не те извинява, просто обяснява ситуацията.
Друго - може да е чула нещо за теб.
И трето - може да те възприема като заплаха, като връзкарка или че нещо нечестно се случва според нейните виждания.
Но най вероятно ти е обидена за нещо.
Така или иначе, тя най-вероятно ще чака сама да се сетиш за причината, както правите вие жените.