Споделена история от Други

Защо се получава така?
Не мога да разбера някои неща... Аз съм хубаво, 26- годишно момиче, обличам се нормални. И ме спират само отрепки, боклуци, дядовци и цигани. Извинявайте, това нормално ли е? Все при мен ще дойдат психично болни, или просяци, или врачки.
На всичкото отгоре всички винаги ме питат:"Ти какво вземаш?", " На каква трева си?", "Пияна ли си?". Защо трябва да взимам нещо или да съм пияна? Нима наистина приличам на изпаднала наркоманка? Може би нещо в поведението или обличането?
Възможно ли е да съм отрепка, и затова да се получава така? Ще съм благодарна, ако историята ми бъде публикувана, не е фейк! Весели празници! :)

Коментари

1.   Ами фейк ти е историята. Просто много си личи.

2.   Повечето жени у нас са обвързани и има доста повече мъже от жени под 55, така че обикновен мъж не би те заговорил.
Ти трябва да проявиш инициативата, ако изобщо си търсиш нещо подобно.

Ако ли пък не, просто си смени стила на обличане или пък не ходи сама по места, където срещаш тези наркомани или луди и тн.

3.   Весели празници!

4.   Ако започнеш да се обличаш като отрепка (къси полички, високи токчета, много грим и пр) тогава ще започнеш да изглеждаш нормално, тъй като това се приема за нормално в България. Затова и те питат дали си пияна или напушена, защото нормалните жени у нас просто не могат за бъдат възприети от мнозинството хора.

5.   4, Black Sabbath и другия ник дето се пишеш SB нещо си, не ти ли писна да пишеш едни и същи неверни неща? И не разбра ли, че причината може да не е в дрехите, а в теб? Ти си си заядлива и токсична от време оно и по коментрите ти си личи. Съжалявам, че са те тормозили като дете, но това не е причина да си правиш грешни изводи. До сега говореше как си доволна от приятеля си и известно време се беше кротнала, но сега явно и той те е отсвирил и пак почна с неправилните изводи.

6.   Момиче, липсва ти социална среда, толкова ли нямаш приятелска компания, колеги, съседи и т.н. себеподобни около теб и с тях да движиш? Ние не знаем как изглеждаш, но подобното привлича подобно ...защо си сама винаги, това е въпросът? Тези нещастни хора, посред бял ден и пред очите на всички, не биха представлявали заплаха за някого, явно историята е фейк, както писа някой по нагоре.