Омъжена с 2 деца да се разведа ли
Здравейте казвам се А.И искам да ви разкажа моята история незнам как да постъпя на 27 г съм майка на две момичета голямата на 9 малката на 3 две деца от различни мъже омъжена съм за вторият ми мъж който така да кажа живеем 4 год в самото начало ми сваляше звездите аз казах че имам момиче от първият брак и той каза няма проблем детето ще живее с нас ,да ама не 4 год вече той неиска да чуе за моето дете което живее при майками дори на последък не позволява да ходя да го виждам а аз така повече немога да живея чашата прелива доста време с него не живеем никак добре живеем в една къща с майка му и сестра му и много се месят в нашето семейство дори и в най- малката подробност че незнам как да се обличам и незнам как да гледам детето си аз съм от турско семейство родителите ми не са съгласни с мен да се разведа нямам си никого така не се издържа моля помогнете ми със съвет ще се справяли като самотна майка с две дъщери баз никаква подкрепа Благодаря ви предварително !!!!

Коментари

1.   Да, бягай от там. Той няма никакво право да те разделя с детето ти.

2.   Хубаво е, че се интересуваш от проблемите на тези жени, но просто много си личи, че история е измислена.

3.   Ами как си заменила едно дете за мъж?! Трябва да се разведеш и да си гледаш децата, защото си първо майка. За мъжете забрави поне за известно време, защото както виждаш ти създават само проблеми. Малкото е за детска, можеш да работиш. Ти си жертва на собствената си глупост и само ти можеш да си помогнеш.

4.   Разведи се. Запиши се на курсове по български език. После се постарай да усвоиш някаква професия. Работи, гледай си децата и не мисли повече за мъже.

5.   Ти като американките го даваш, дете - брак - развод - дете - брак - развод... На 27, не вярвам да ти се живее като монахиня, нов мъж ще търсиш, и на него ли дете ще направиш?

Иначе да, напълно съм съгласен, че това да не приема детето ти от първия брак е повече от основателна причина за развод. Но така както го описваш, ти си си виновна. Как така ще го пращаш при майка си, пък ти да се въргаляш с новия "възлюбен" като че ли сте пак на 18... Така си го научила... Трябваше още в началото да го видиш дали наистина ще приеме да живее с двете ви, да го следиш как се отнася с детето. Това със "свалянето на звезди" не го ли научи още с предния?

8.   Кой ще ти казва как да се обличаш? Кой ще определя дали да си виждаш детето? Това само твои решения.

9.   Разведи се, с времето само ще съжаляваш повече, че не си

10.   Не, жено, няма да се справиш. Просто ще направиш още едно дете нещастно. Как ги мислите тези неща? То, котка или куче не се отглеждат така. Нямаме си никого, а кроим планове отново с много неизвестни. За жалост нямаш правилно решение.

11.   Всеки ден му говори колко си тъжна и нещастна и как чувстваш, че все повече го намразваш с това негово поведение. Всеки ден само това му говори, започни да отказваш да се грижиш за него! Ако те пита нещо - не му говори. Направи животът му вкъщи неприятен. Това ти е единствено ходът. След две седмици ще проумее, че тази ревност към детето ти от предишния мъж е излишна. Когато склони да си вземеш детето, го карай да правят нещо заедно, че да развие привързаност.