Споделена история от Тинейджърски

Когато го правих за първи път ме болеше, но нямаше кръв...
Здравейте. Момиче съм, на 17 и допреди няколко дни бях девствена. Имала съм гаджета, но нито едно не е било сериозно. Със сегашното ми гадже ходим 3 месеца и наистина много го обичам, и за това реших, че той е човекът с които искам да го направя за пръв път. Всичко беше точно и романтично и перфектно... Но когато за първи път влезна в мен, нямаше никаква кръв, а ме болеше.. много. Някакви съвети? Само да уточня, след първия път не съм го правила пак, защото не ми се е отдало възможност. Възможно ли е да не ми е скъсал химена и все още да съм девствена?

Коментари

1.   Здрасти, и при мен, и при сестра ми е било така, вероятно и при другите жени от семейството ми, но не говорят на темата от „морал“.
Понеже и аз имах твоят „проблем“ отидох на гинеколожка след това. Каза ми, че (разбира се) не съм девствена, хименът се е цепнал, но още е въпрос на време да се скъса напълно. Имала съм по-гъвкав и по-малко плътен химен, което си е щастие.
Боли, защото все пак „те отварят“. Ще боли първите пъти, е не така силно все пак...
Обясни на приятеля ти, че си имала такъв химен и това е... Честито

2.   Не е задължително да има кръв... когато го направих за първи път на мен също не ми тече кръв. ;) нито тогава нито в някой от следващите пъти. :)

3.   Честито, мила, вече НЕ си девствена! И кой е казал, че абсолютно при всички момичета трябва да има кръв първия път? Това е супер грешно разбиране...
Когато аз изгубих девствеността си бях точно на твоите години (сега съм на 19), но и при мен нямаше капка кръв. Много болеше, дори следващите 3-4 пъти след първия, също ме болеше, но така и не ми потече кръв.
Няма нищо нередно в това, не се притеснявай, всичко ти е наред.
Радвай се на момчето до теб и само бъди внимателна - винаги с презерватив, за да не си навлечеш други неприятности.
Успех!

5.   На момичетата против болката от първите пъти секс препоръчвам ви 1-2 водки и почти нищо няма да усетите
но не прекалявайте с алкохола защото стават големи излагаций после :)

7.   здравейте, аз съм момиче.. при мен също имаше проблем първия път.. когато го направих бях на 16 а сега съм на 17 и имаше много кръв, питала съм други приятелки и те ми казват че при тях е имало съвсем малко кръв и се притесних.. защо при мен е имало толкова много кръв при мен, а при тях по няколко капки.. благодаря ви предварително

8.   и ние с моя сме заедно вече от 1 год и реших да не го мъча и го направихме но се получи много странно не ме болеше а очаквах обратното но за разлика от това потече адски много кръв... :Х а й го направихме директно без презрватив било му по кеф но следващия път мисля да го направим с презарватив да не стане някоя беля...

9.   при първият път е невъзможно да се забременее нали?

10.   Разбира се, че можеш да забременееш от първия път. Единствена гаранция, а и то не на 100%, е ако използваш предпазни средства :)

12.   Здравейте, аз съм момиче на 15 години... днес с приятелят ми правихме секс... т. е. за първи път ми е. Та въпроса ми е следния... притеснено ми е дали е свършил в мен... той казва че не е защото изведнъж го извади от мен... но ме е страх да не е попаднало нещо в мен.... Моля ви дайте ми съвет ще се радвам някой ако ми пише.. Благодаря ви предварително за отнетото ви време... :)

13.   С моя приятел сме заедно от година и 4 месеца, но все още не сме го направили. бъркал е в мен 2 пъти само с пръст, но все още ме е страх да го направи с оная работа. Кажете ми какво да правя много съм притеснена

14.   Ако искаш да го направиш го направи. Специално аз много исках и го направихме с приятеля ми болеше ме но не е болка за умиране. Ако си добре възбудена няма да усетиш прекалено голяма болка но ако не си ще те боли. Аз го превих и в двата варианта но когато съм влажна не ме боли толкова много :) Успех!!

16.   Има момичета които се раждат без химен. Може просто ти да си една от тях. Другото е че око имаш девствена ципа не е задължително да се скъса от първия път.

17.   Здравйте, аз съм момиче на 16 и искам да кажа, че вчера правих секс за първи път. Заедно сме от 5 месеца. Той беше много внимателен. Първо ми бъркаше и много ме болеше, но когато тръгна да го вкарва не ме болеше въобще, нямаше и кръв. Въпросът ми е дали е, възможно да не ме е отворил. Благодаря предварително!

18.   Здравейте, аз съм момиче на 17 вчера за пръв път го направих, но се притеснявам, защото нямаше и капка кръв! Нормално ли е това??
Благодаря, ви за отговорите от сега.. :)

19.   Здравейте, аз съм момиче днес за пръв път го направих но се притеснявам, защото нямаше и капка кръв а след 2-3 часа имах кръв

23.   Здравейте, аз съм момиче на 17 с приятеля ми го правехме няколко пъти и нямаше кръв нито първия ниго последният път не е свършвал в мен но все пак се притеснявам минали са 2, 3 седмици ям като прасе и ме болят гърдите също и коремът болки в кръста... това може ли да са симтоми на ранна бременност... някой да ми каже какви са симптомите... не искам да ходя на лекар а и не искам нашите да разбират моля помогнете ми ужасно ме е срам объркана съм? !? !?

24.   Здравейте, аз съм момиче на 17 с приятеля ми го правехме няколко пъти и нямаше кръв нито първия ниго последният път не е свършвал в мен но все пак се притеснявам минали са 2, 3 седмици ям като прасе и ме болят гърдите също и коремът болки в кръста... това може ли да са симтоми на ранна бременност... някой да ми каже какви са симптомите... не искам да ходя на лекар а и не искам нашите да разбират моля помогнете ми ужасно ме е срам объркана съм? !? !?

25.   Здравейте, аз съм момиче на 17 с приятеля ми го правехме няколко пъти и нямаше кръв нито първия ниго последният път не е свършвал в мен но все пак се притеснявам минали са 2,3 седмици ям като прасе и ме болят гърдите също и коремът болки в кръста ...това може ли да са симтоми на ранна бременност ...някой да ми каже какви са симптомите ...не искам да ходя на лекар а и не искам нашите да разбират моля помогнете ми ужасно ме е срам объркана съм?!?!?

26.   Здравей, номер 23. Първо, съветвам те да се образоваш малко по темата и да се запознаеш със сигурните методи за предпазване от бременност и болести, щом си решила да водиш полов живот. Навсякъде можеш да намериш информация за презервативи и противозачатъчни, които ще ти помогнат повече да не изпадаш в такава притеснителна ситуация. Сексът е прекрасно нещо, но на първо място трябва да стои здравето ти. От теб зависи дали ще се пазиш и как ще го правиш, ти избираш. Второ, липсата на кръв при първия полов акт няма нищо общо с настъпването на евентуална бременност. Тук не разбрах дали ги свързваш тези две неща, но така ми прозвуча, затова съм длъжна да ти го кажа. При някои момичета кръв изобщо няма, не е задължително да има и това не е повод за притеснение. Доколкото знам, има случаи, в които девствената ципа не се разкъсва напълно, дори да правиш секс редовно години наред. Това си е физиология, всяка жена е различна. Трето, не си набивай разни филми в главата и не си втълпявай, че имаш "симптоми". Това ще те изнерви допълнително и най-много да ти закъснее цикълът от това непрестанно напрежение, дори и да не си бременна. Най-сигурният начин, на първо време, е да си направиш тест за бременност, като изчакаш поне 1-2 дни от закъснението. Можеш да отидеш и да го закупиш от всяка аптека, има си упътване вътре и не е нужно никой да разбира. Не се притеснявай излишно преди дори да ти е закъсняло, няма смисъл. По-скоро помисли за себе си и не допускай да правиш повече секс без предпазни средства, за да не трябва пак да пускаш такива теми. Късмет!

27.   Здравеите момичета. Асм на 17 Когато го направих за първи път и се чудя защо не излязала кръвта немога да разбера ако знаете кажете ми благодаря!!!

28.   Здравейте.
Аз съм момиче на 15 години и преди малко го направих за пръв път, но нямаше нито капка кръв! За разлика от това, пък ме болеше адски много!!! Нормално ли е това?
Благодаря предварително! :)

35.   Здравейте!На 16 съм всъщност не съм сигурна дали въпроса е за тук но някоя от вас може да го е изпитвала..Водя си полов живот от доста време но напоследък ми идва 2 пъти в месеца и доста хора казват,че е възможно при цикъл 2 във месеца да съм бременна макар,че нямам симтоми но съм притеснена
Нормално ли е да ми идва два пъти в месеца?

36.   Здравейте! Всъщност не знам дали въпроса ми е за тук но реших да попитам водя полов живот от доста време (на 16 съм) но на скоро започна да ми идва два пъти в месеца и четох, че е възможно ранна бременност или цветна а се притеснявам да хода на лекар някой може ли да ме посъветва или да сподели дали е имал такъв проблем?

37.   Здравейте! С приятеля ми мислим да го направим, но се притеснявам да не ме боли, прониквал е в мен с пръсти, не ме е боляло, но не знам! Бихте ли ми дали съвет?

39.   Здравейте исках да ви искам съвет как да постъпя в тази ситуация тъй като с приятеля ми ми беше първия път но нямаше кръв и той се усъмни и наскоро ме наклеветиха че преди него съм спала с друг той го бил потвърдил и сега се чудя как да му докажа че са го излъга ли.... Може ли някой да ме посъветва с нещо много ще съм ви благодарна...