Споделена история от Други

Нерешени проблеми от миналото
Здравейте!
Случва се нещо странно с мен... Започват да ми се появяват спомени от миналото, върху които много започвам да се замислям.. В момента нямам техническа възможност да пиша с подробности(но вероятно ще го направя)... Търся отговори на въпроси. По моя преценка връщането към спомени от миналото има за цел да ми разкрие специфична информация, която не съм осъзнавал много добре.
Защо например, когато бях на 16 години, мой роднина(родител) извършваше бавни масажиращи движения по тялото ми, а в един момент ръката му попадна под бельото ми(в областта на седалищните части). Това продължи 60-70 секунди, след което се отдръпнах рязко... Въпросът на това лице беше: "Защо се отдръпна толкова рязко?" Аз отговорих, че е заради това което прави и това, което може да направи.

Защо мой роднина(родител) казваше, че ще ми покаже как да ми стане приятно на мъжкия атрибут?(бях на 16)

Защо същият този роднина настоява да живея с него?-вече съм на много голяма възраст.

Когато се бях хванал на една месторабота, тя и сестра й доста продължително и интензивно ми казваха следното: "недей да работиш, недей да работиш, недей да работиш".. Това продължи около минута-две, като двете се редуваха да казват горепосочената фраза.. Изглеждаше ми доста странно и страшничко.

Защо тази роднина ми казваше да не работя, да се откажа от работата, която работя и да отида на мястото, където тя работи и да живея при нея?

Има още много неща.. Историята е доста дълбока, но в момента нямам техническа възможност да опиша всичко. Бихте ли ми казали какво означава това поведение?

Коментари

1.   Гледай в бъдещето, забрави глупостите от миналото е моя съвет. Не само ще се чувстваш по-добре, но и ще имаш винаги лек и спокоен сън.