Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените
Здравейте, от скоро имам сексуални контакти и все още нямам достатъчно опит и увереност. По въпроса, който ме интересувам съм говорил само с две жени до сега и мненията ви ще са ми много полезна за напред.

Интересно ми е ако имате партньор, който ви привлича сексуално, желае ви непрекъснато и ви кара да се чувствате много възбудена, но свръшва бързо, кои тактики биха ви доставяли удоволствие така, че да се компенсира този проблем и той да бъде повод за разнообразяване на начините за досавяне на удоволствие.

Обичате ли да ви лижат? Фистинг? Секс играчки? Харесвате ли определени сексуални игри и тн. ... ?

Коментари

1.   Пий алкохол и ще свършваш доста по бавно.Ето ти най-лесното решение.Но не се напивай много че може и да не успееш да свършиш.

3.   Интересно и за мен. Аз съм на 35г семеен мъж. Също свършвам много бързо и жена ми остава не задоволена. А ми е интересно как да продължа за да свърши и тя.

4.   За по-голямо удоволствие на жената, а и за на теб самия, има няколко изпитани начина:

1. Здраво лизане по повод и без повод по няколко пъти в денонощието. Като видиш да мие чиниите, хващаш я и я изнасилваш с език, а после ти ги измиваш и двамата сте доволни. Единственото лошо на това е, че после на жената често ще ѝ се иска да мие чинии и ще хабите вода и "Веро" като за световно. :) Но пък си заслужава. Лизането първо трябва да е нежно и бавно, докато перличката ѝ се навлажни и стане чувствителна след 5-20 секунди, а после може и с по-енергични движения на езика. Това ще трябва да го съгласувате заедно, както тя го усеща най-добре.
Още повече ще ѝ хареса, ако овладееш и правилното стимулиране на Г-точката в същото време, докато работиш с езика по оголената с другата ръка перличка (а може и тя да си я оголи). Движенията ти около Г-точката следва да бъдат подобни на това, сякаш с показалеца и средния пръст сочиш на някого да дойде към теб. Повечето жени харесват точно така с два пръста, макар че на някои може и един да им е достатъчен. Лесно ще откриеш точното място на Г-точката - тя обикновено се намира там, където като бръкнеш във влагалището, откъм предната стена ще усетиш грапава област, наподобяваща на пипане котешко езиче.
Естествено, трябва да си с добре изрязани и заоблени с пила нокти, без остри ръбове, т.е. не трябва да си ги изрязал точно преди това, защото тогава дращят най-много и може да докараш болка на жената! Също така, бъди със старателно измити ръце непосредствено преди започване на действието, тъй като женското влагалище е силно киселинна среда, в която присъстват различни полезни бактерии, но също и някои вредни такива и трябва да се грижиш за здравословното състояние на жената, която ти се е доверила да вършиш тези сладки пакости с нея.

2. Първо лижи жената, а после действай по тоя си начин както си му е редът. Така хем ще си възбуден известно време преди същинското действие, хем после ще си още по-набрал желание. Но внимавай, защото твърде дългото отлагане може да доведе до неспособност да свършиш после. "Самолетът" ти излита точно защото сърцето бие с ускорен ритъм и продължителната възбуда без свършване може да те изтощи по време на лизането, дори и да не си започнал още с другото занятие. Може да я лижеш 15-30 минути - по твоя преценка как ще се чувстваш после.

3. Полетът със "самолета" ти да е с по-бавни движения, така че да не свършва за твърде кратко време. На теб също би трябвало така да ти хареса повече, а накрая може и да е по-грубо и докрай. Някои жени харесват точно тази поредица от постепенно увеличаващи се усещания.

- Кифлоприземител

5.   До №3
Е на 35г и не знаеш как да е свършиш. Подготви я пред да влезеш в нея. Имаш език, използвай пръстите във вагината. Възбуди я до n-та степен и малко преди да свърши и влизаш с пениса във вагината и. Така до минутка е свършила.
Успех и да пишеш дали е станало.

6.   Кунили... кулини.... абе, лизане на п*тка, стимулиране с пръсти, галене, петинг, такива неща. Всяка жена е различна. Предразположете жените си (с нежност) и ги питайте. Някои жени ни е срам, но като ни предразположат, си казваме. Може да питате и в Месинджър. Приложението не е за тези неща, но за свити и срамежливи хора е идеално решение.
Някъде бях попаднала на някакви, бих казала, добри описания за лизане. Беше някакъв сайт с добри обяснения, но на английски. Ако някой се интересува, може да се пробвам да го търся.

11.   Към 1,ако се напие мниго, секс въобще няма да има

12.   Семеина на43г. Но без много сексуален извън брачен опит. Наи бързо се възбуждам, чрез целувки в интимната област. И понеже мъжът ми винаги има желание. Въпреки, че е на 51г.Го прави, даже по някога свършва още до като ме целува. Но най ми е хубаво при дълбоко проникване.

13.   Никога не съм била с някой, който свършва бързо. С приятеля ми всеки ден го правим, но и всяка вечер пробваме някоя нова секс поза. Свирки, анален, вагинален, играчки, пози, бельо, лизане, тройка сме правили с един приятел. Съвети, може би да пийнете малко, тя да си сложи някое по-така бельо, пък може направо голи да се съблечете, после може с вибратора да си поиграете малко, белезници. Мръснишки действайте.

14.   Просто е, докато ебеш не мисли за ебането.
Мисли за нещо неприятно, така възбудата ти преминава до ниво усещане. Психиката ти е тази, която те води до крахът.

15.   Моят приятел свършва по-бързо понякога и тогава ме свършва с език и пръсти. Понякога и играчки.