Споделена история от Други

Как да разпознаем извънземните сред нас?
Все повече хора признават, че са виждали.. но за жалост без конкретика. Сигурно се опасяват, че ще им се изсмеят или ще ги помислят за ненормални.
Ако някой тук има да сподели анонимно някакви ориентировъчни показатели - поведение, телесна температура, очи..

Коментари

1.   И ако разпознаеш изънземен, какво ще правиш?
Пък и защо мислиш, че всички са с подобно поведение, телесна температура (ще я мериш ли при евентуална среща? ) очи?
Скоро може да пуснат "blue beam" че един от нежеланите вторични ефекти от масовата истерия започнала преди вече повече от две години е, че вместо всички дружно да отидат послушно да си вкарат "течността" която наричат ваксина, взе, че се пробуди голяма част от населението.
Иначе конкретно на въпроса ти- може би са много и от различни места, различни на вид/телесна температура и т. н Може пък да има и в човешки вид.
Не се вкарвай във филми, които може би не искаш да гледаш...

2.   Принципно съм отворен да говоря на тази тема и ми е доста интересна, амааа.... на какви наркотици си? !

3.   Трудно. Трябва да му поискаш личната карта, за да видиш дали е от Земен и така да си сигурен, че е извън Земен.

5.   Влизаш в сайта и гледаш кой се подписва под мненията си. Само извънземни се подписват под мнения в анонимен сайт.

Ако си извън сайта, най-добрата уловка е да започнеш да издаваш звук като бибиткане и да следиш реакциите на околните. Тези, които /с право/ те мислят за хахо, не те интересуват! Тук-там някой от тълпата ще наостри антенки и ще се заслуша предпазливо, опитвайки се да разбере от коя планета си. Това е твоя човек!

Майтапът настрана, но да питаш хората как да разпознаеш някой, когото масовият човек не е виждал и дори няма консенсус по това дали въобще има какво да се види е като да пътуваш назад във времето, да се замъкнеш във Версай и да питаш кралят на Франция какво мисли за президента на Франция Макрон. Какво да мисли - онзи още не е бил роден по негово време! Това без да коментираме другите проблеми, които би имал/а в подобна ситуация!

6.   Извънземните имат технологии, подобни на холографски, с които се прикриват и изглеждат като всеки един от нас. Общо взето няма начин да разбереш, освен ако те не решат да ти кажат, а пък и тогава няма как да знаеш дали някой не те будалка. Можеш да ги усетиш единствено енергийно, но при повечето хора тези способности са удобно потиснати от елита. Освен това какво ти е да знаеш как изглеждат? Тези, които са тук не са добронамерени и за тях сме ниско развити вредители. Имам един приятел скоро говорихме, че повечето хора не знаят как изглежда съседа им и един път не са говорили с него, но пък са любопитни за тайните на вселената. Според мен трябва да се концентрираме върху нашата лична реалност и да оправим нея, пък после да мислим за извънземните.