Споделена история от Други

Искам да чуя друго мнение!
Здравейте, не знам дали тук е мястото, но искам да чуя различни мнения. Миналата година се сприятелих с едно момиче, но по някаква причина тя ме махна от социалните мрежи и се правеше, че нищо не е станало и се държеше още по-мило от обикновено. Аз реших да играя тази "игра", но в последствие видях, че няма смисъл да играя като не виждам нищо от другата страна, имам предвид някакво подобрение в отношенията. По-късно тя започна да се държи грубо и аз я блокирах, защото ме дразнеше. Тази година само да ме гледа намусено, едно зяпане, да отговаря на всяка моя дума и като цяло да настройва няколко общи познати. Може ли някой да ме обясни за какво е това?

Коментари

1.   Незряло е от нейна страна, явно не знае какво иска. Не си струва да я мислиш.

2.   Детинщини... Ти като те махна от соц. мрежи, защо просто не я попита защо го е направила? ! Също и като е почнала да се държи грубо, що просто не я попита "какво (ти) става? "

3.   Ние тука боб ли да хвърляме защо те е блокирала? И ти боб ли имаш в устата да я питаш? Не я кефиш нещо, най-общо казано. Блокирай я и ти и прекъсни отношения и толкова.

4.   Питай я директно защо прави тези неща. Ако не ти отговори смислено просто я остави, тя е незряла и не заслужава внимание.

5.   И без да е в раздел "Тийнеджъри" ясно е, че и двамата сте ученици и имате време да се занимавате със соц. мрежи и кой кого лайкнал, ама защо го лайкнал и т. н. 'драми". Съветът ми е, излез за малко от Фейсбук, Тик ток и т. н. и поговори с въпросното момиче на живо, изяснете се, а не прави някакви предположения на база действията и в социалните мрежи. Може и да прекарваме 90% от свободното си време онлайн, но все пак реалния живот се живее навън, а не във Фейсбук и предполагам, че искаш да ти е истинска приятелка, а не само онлайн такава.