Споделена история от Други

Как да кажа на родителите ми, че съм бременна на 16?
Здравейте, пише ви момиче на 16 години. Изпаднах в ужасна ситуация и просто пиша тази тема, треперейки от ужас. Преди една седмица реших да си направя тест за бременност и на него излязоха две чертички... положителен. Когато го видях просто се втрещих и изпаднах в ужас! Ако кажа на майка ми, не ми се мисли как ще реагира, а да не говорим пък за баща ми! Моля ви, дайде ми съвет какво да правя, как да им съобщя?

Коментари

51-57 от 57

56.   55 - И ти не си от най-умните, щом е толкова лесно да се разкрие по хаштага, че сама си пишеш коментарите. За измислените ти теми пък нямам думи. Най-вероятно наистина си някоя дърта самотница, без нищо по-смислено в живота.

57.   56, много добре разпознавам хаштага, както казах в номер 55, чаках да видя кой ще си включи сивото вещество. И не, за твое съжаление въобще не съм дърта, на 29 съм и имам доста смислени неща в живота-едно от тях е да разобличавам (макар и анонимно) такива комплексари и злобари като теб, които като "открият Америка" и почват да си ръсят злобата. И заради такива "индивиди" като теб се лепи думата "прост" към целия народ. Всв пак "Добро утро", че успя в последният момент да превключиш. Само да не се окаже, че ти си "дърта самотница", която да се чуди по какъв начин да си излива злобата.

58.   И какви са ти смислените занимания? Да пишеш глупави измислици в сподели.

59.   Авторке, стига глупости. Признай си, че си жена с кафеникава кожа, която не може да забременява и от там тръгват всичките проблеми при теб. Ако се самоопределяш като ромка, бих ти дал рецептата за оправяне на проблемът ти. Вземи една възглавница и я сложи под блузата ти където е коремът ти и докато спиш, а и изобощо си представяй, че си бременна. После го разпространи това на останалите ромки за да направят същото и да нямат нужда от мъжки екземпляри от техният вид за осеменявнето им от които екземпляри само проблеми и мъки могат да видят. Всичко ще ви е наред тогава. Знам го защото при вас би работил подходът, който се прилага за дресирането на кучета с гумения кокал. Ако не си ромка не мога да ти помогна. Съжалявам.

Чорбаджията на курникът

60.   Събуди ги по средата на нощта и ревни и съседите да чуят: "бременна съм от брадат циганин". После се махни от интернета, трол заспал такъв.

61.   Авторке-там ти е проблема, че ако страдаше от Шизофрения-щеше болестта да ти е оправдание. Но очевидно си точно изтрещяла пенсионерка, която също като кифльото се изкарва уж по-млада. Остави това за годините, ами как пък не те досрамя да напишеш АБСОЛЮТНАТА ГЛУПОСТ, че уж с измислената си тема си искала да провериш колко злобни били хората, при положение, че ти самата си наредила няколко злобни коментарчета -представяща се, като различни хора. След дълги проучвания накрая осъзна това, което хората тук ти пишем-за еднаквия номер и за да не излезеш и тотално куха лейка, реши уж да го обърнеш на-тя била знаела разбираш ли, но решила била да пробва хората. И за протокола-пак нищо не ти се разбра от коментар н. 55...
Заставам зад думите си, че Душата е вечна, това каква връзка има с начина ми на изразяване? ! Когато човек попадне на лъжлив трол и установи, че си е загубил времето да дава полезни съвети, а т. нар. авторка се оказва някакъв манго, циганин или какъвто искаш го наречи... все още не вярвам, че си жена, ако си -още по-зле за теб, и не-не мразя циганите мразя лъжците, лъжкините, простаците... Ако беше много интелигентна за каквото се пънеш да минеш, нямаше да ми коментираш за деветте кръга на ада и в същото време дори да НЕ ЗНАЕШ, че единият кръг е отреден точно за лъжци, лъжкини, като теб.

62.   Споделяш и го махаш, не си първата не си последната.
На 16 да родиш, да не мислиш, че е лесно да отговаряш за 1 още един живот по-скъп от твоя.
Аз родих на 22 и повярвай ми никак не ми беше лесно!
Детето ми е прекрасно, но бях твърде крехка тогава, трудно приех нещата...

51-57 от 57